3 Vakte Kadar Filmi Full izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
3.4 IMDB Puanı 348 Görüntülenme

3 Vakte Kadar Filmi Full izle

3 Vakte Kadar İzle, 3 Vakte Kadar full izle, 3 Vakte Kadar 1080p izle, 3 Vakte Kadar Tek Parça izle, 3 Vakte Kadar Kaçak izle, 3 Vakte Kadar sinema çekimi izle, 2018 Türkiye yapımı olan 3 Vakte kadar filminin toplam süresi 1 saat 30 dakika'dır. Filmin yer aldığı tek film türü ise Komedi'dir. Filmin yönetmenliğini Volkan Gültekin ve Özlem Kayhan yapmıştır. Filmin senaryo yazarlığını ise Burçin Erkal ve Hasan Gümet yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Recep Aktug, Tuncay Akça, Köksal Baba. Filmin Imdb'den aldığı puan ise 4,3'tür.


3 Vakte Kadar Filminin Konusu : Hasan kendi halinde birisidir. Hasan bir kıza aşık olmuştur ve bu kızın ismi Balım'dır. Hasan Balım'ı elde etmek için elinden gelen herşeyi yapmaktadır. Filmde Sosyal Medya fenömenlerinden Köksal Baba'da vardır.
Film açılmıyorsa Kaynak Bölümünden diğer parçalardan izleyebilirsiniz. Dizi Bölümlerinide bulabilirsiniz.


3 Vakte Kadar izle

3 Vakte Kadar İzle, 3 Vakte Kadar full izle, 3 Vakte Kadar 1080p izle, 3 Vakte Kadar Tek Parça izle, 3 Vakte Kadar Kaçak izle, 3 Vakte Kadar sinema çekimi izle, 2018 Türkiye yapımı olan 3 Vakte kadar filminin toplam süresi 1 saat 30 dakika’dır. Filmin yer aldığı tek film türü ise Komedi’dir. Filmin yönetmenliğini Volkan Gültekin ve Özlem Kayhan yapmıştır. Filmin senaryo yazarlığını ise Burçin Erkal ve Hasan Gümet yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Recep Aktug, Tuncay Akça, Köksal Baba. Filmin Imdb’den aldığı puan ise 4,3’tür.

3 Vakte Kadar Filminin Konusu : Hasan kendi halinde birisidir. Hasan bir kıza aşık olmuştur ve bu kızın ismi Balım’dır. Hasan Balım’ı elde etmek için elinden gelen herşeyi yapmaktadır. Filmde Sosyal Medya fenömenlerinden Köksal Baba’da vardır.

3 Vakte Kadar Tek Parça izle

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  3 vakte kadar

  Yayın Tarihi:

  18 Mayıs 2018

  Senaryo:

  Burçin Erkal, Hasan Gümet

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?