300 Spartalı Türkçe Dublaj izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.7 IMDB Puanı 664 Görüntülenme

300 Spartalı Türkçe Dublaj izle

Yönetmen:

Zack Snyder

Oyuncular:

Gerard Butler, Lena Headey, Dominic West, David Wenham, Vincent Regan, Michael Fassbender, Tom Wisdom, Andrew Pleavin, Andrew Tiernan, Rodrigo Santoro, Giovani Cimmino, Stephen McHattie, Greg Kramer, Alex Ivanovici, Kelly Craig, Eli Snyder, Tyler Neitzel, Tim Connolly, Marie-Julie Rivest, Sebastian St. Germain, Peter Mensah, Arthur Holden, Michael Sinelnikoff, John Dunn-Hill, Dennis St John, Neil Napier, Dylan Smith, Maurizio Terrazzano, Robert Paradis, Kwasi Songui, Alexandra Beaton, Frédéric Smith, Loucas Minchillo, Nicholas Minchillo, Tom Rack, David Francis, James Bradford, Andrew Shaver, Robin Wilcock, Kent McQuaid, Marcel Jeannin, Jere Gillis, J. Thibodeau, Tyrone Benskin, Robert Maillet, Patrick Sabongui, Leon Laderach, Dave Lapommeray, Vervi Mauricio, Charles Papasoff, Isabelle Champeau, Veronique-Natale Szalankiewicz, Maéva Nadon, David Thibodeau, David Schaap, Jean Michel Paré, Stewart Myiow, Andreanne Ross, Sara Giacalone, Ariadne Bourbonnière, Isabelle Fournel, Sandrine Merette-Attiow, Elisabeth Etienne, Danielle Hubbard, Ruan Vibegaard, Genevieve Guilbault, Bonnie Mak, Amélie Sorel, Caroline Aspirot, Gina Gagnon, Tania Trudell, Stéphanie Aubry, Mercedes Leggett, Stephania Gambaroff, Chanelle Lamothe, Sabrina-Jasmine Guilbault, Manny Cortez Tuazon, Cindy, Atif Siddiqi, Camille Rizkallah, Trudi Hanley, Neon Cobran, Gary A. Hecker, Devin Delorme, Deke Richards, Darren Shahlavi, Marc Trottier, Duy Vo Van, Agnieshka Wnorowska
300 Spartalı izle, 300 Spartalı Türkçe Dublaj izle, 300 Spartalı Tek Parça izle, 300 Spartalı full izle, 300 Spartalı Online izle, Sparta'da doğan tüm çocuklar gözden geçirilir ve eğer bir yeri özürlü ise çocuk ölüme kurban edilirdi. çocuk Ayakta durduğu andan itibaren savaşın ateşi ile vaftiz edilmeye başlanıldı geri çekilmeyi ve teslim olmayı hiç düşünmedi. Ona şehit olmanın büyük bir zafer olduğu eğitildi. 7 yaşında annesinin elinden alınırdı ve dünyanın en iyi askeri olması için eğitildi. iradesini ve zekasını düşmana karşı nasıl kullanabileceğini öğrendi. Birgün sparta'ya bir elçi gelir ve Elçi spartadan biraz toprak ve biraz su istemektedir eğer bunlar verilmezse Pers'in Sparta'yı yok edeceğini söyler ve Sparta'nın kralı Leonidas elçi'yi "Burası Sparta" diyerek kuyudan aşağı atmıştır. Sparta Kralı Leonidas kanun geregi ile bilge kişilere danışır ve onlara rüşvet vererek pers krallığına saldırmak istediğini söyleyen Leonidas bilge kişilerden cevap olarak "Spartanın yıkılacağı, Bütün yunanistan'ın yıkılacağı" söylenmiştir. Buna rağmen Kral Leonidas Pers'e karşı 300 Kişilik Spartalı savaşçıları ile yola koyulmuş dur durak dinlemeden hızlı bir şekilde ilerlemiştir. 16 Mart 2007'de vizyona giren 300 Spartali filmi Zack Snyder tarafından yönetilmiş olup, Zack Snyder, Kurt Johnstad, Michael B. Gordon, Frank Miller ve Lynn Varley taraflarından yazılıp, kurgulanıp ve düzenlenip senaryo haline getirilmiştir. 300 Spartalı filmi İmdb'den 7.7 alırken, Filmin başrolünde Gerard Butler, Lena Headey ve David Wenham gibi isimler yer almaktadır. Fantastik ve Aksiyon türü filmler arasında yer alan filmin toplam süresi 1 saat 57 dakikadır. 300 Spartalı filmini türkçe dublaj olarak sitemizden izleyebilirsiniz.
Film açılmıyorsa Kaynak Bölümünden diğer parçalardan izleyebilirsiniz. Dizi Bölümlerinide bulabilirsiniz.


300 Spartalı izle

300 Spartalı izle, 300 Spartalı Türkçe Dublaj izle, 300 Spartalı Tek Parça izle, 300 Spartalı full izle, 300 Spartalı Online izle, Sparta’da doğan tüm çocuklar gözden geçirilir ve eğer bir yeri özürlü ise çocuk ölüme kurban edilirdi. çocuk Ayakta durduğu andan itibaren savaşın ateşi ile vaftiz edilmeye başlanıldı geri çekilmeyi ve teslim olmayı hiç düşünmedi. Ona şehit olmanın büyük bir zafer olduğu eğitildi. 7 yaşında annesinin elinden alınırdı ve dünyanın en iyi askeri olması için eğitildi. iradesini ve zekasını düşmana karşı nasıl kullanabileceğini öğrendi. Birgün sparta’ya bir elçi gelir ve Elçi spartadan biraz toprak ve biraz su istemektedir eğer bunlar verilmezse Pers’in Sparta’yı yok edeceğini söyler ve Sparta’nın kralı Leonidas elçi’yi “Burası Sparta” diyerek kuyudan aşağı atmıştır. Sparta Kralı Leonidas kanun geregi ile bilge kişilere danışır ve onlara rüşvet vererek pers krallığına saldırmak istediğini söyleyen Leonidas bilge kişilerden cevap olarak “Spartanın yıkılacağı, Bütün yunanistan’ın yıkılacağı” söylenmiştir. Buna rağmen Kral Leonidas Pers’e karşı 300 Kişilik Spartalı savaşçıları ile yola koyulmuş dur durak dinlemeden hızlı bir şekilde ilerlemiştir. 16 Mart 2007’de vizyona giren 300 Spartali filmi Zack Snyder tarafından yönetilmiş olup, Zack Snyder, Kurt Johnstad, Michael B. Gordon, Frank Miller ve Lynn Varley taraflarından yazılıp, kurgulanıp ve düzenlenip senaryo haline getirilmiştir. 300 Spartalı filmi İmdb’den 7.7 alırken, Filmin başrolünde Gerard Butler, Lena Headey ve David Wenham gibi isimler yer almaktadır. Fantastik ve Aksiyon türü filmler arasında yer alan filmin toplam süresi 1 saat 57 dakikadır. 300 Spartalı filmini türkçe dublaj olarak sitemizden izleyebilirsiniz.

300 Spartalı Full HD Tek Parça izle

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?