4N1K full izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
7.5 IMDB Puanı 2,260 Görüntülenme

4N1K full izle

Yönetmen:

Deniz Coskun

Oyuncular:

Bülent Alkis, Destina Baser, Berke Bük, Hasan Denizyaran, Ümit Erdim, Cemrehan Karakas, Gozde Mutluer, Buse Narci, Zeynep Oymak, Sina Ozer, Murat Parasayar, Burak Yoruk, Deniz Özerman, M. Özlem Öztürk
4N1K izle, 4N1K Tek Parça izle, 4N1K full izle, 4N1K Online izle, film Yaprağın doğum günü kutlamalarıyla başlamaktadır. Çılgın 5 beşli hep çılgınlıklar yapmakta ve ortalığı toza dumana katmaktadır. Takımın tek kızı bir iddaya girmiştir ve iddia yı kazanırsa bir erkeğe etek giydirecektir. Eğer kaybederse kendisi etek giyecektir. 5 liseli çocuğun çok farklı amaçları ve fikirleri vardır. Ali ve Yaprak beşli'nin arasında olan 2 kişidir ve birbirlerini çok sevmektedirler. Yaprak ve Ali aslında birbirlerini sevmektedirler fakat, birbirlerine söyleyememektedirler. Sonunda farklı olaylar oluşmakta birbirlerine itiraf etmektedirler. 2017 Türkiye yapımı olan 4N1K Filminin yönetmenliğini Deniz Coşkun yaparken, filmin senaryosunu ise Büşra Yılmaz yazmıştır. Romantik ve Komedi türünde olan bu filmde yaşayamadığınız aşkınızı yaşayabilirsiniz.
Film açılmıyorsa Kaynak Bölümünden diğer parçalardan izleyebilirsiniz. Dizi Bölümlerinide bulabilirsiniz.


TELIF HAKLARI NEDENIYLE KALDIRILDI.

4N1K izle

4N1K izle, 4N1K Tek Parça izle, 4N1K full izle, 4N1K Online izle, film Yaprağın doğum günü kutlamalarıyla başlamaktadır. Çılgın 5 beşli hep çılgınlıklar yapmakta ve ortalığı toza dumana katmaktadır. Takımın tek kızı bir iddaya girmiştir ve iddia yı kazanırsa bir erkeğe etek giydirecektir. Eğer kaybederse kendisi etek giyecektir. 5 liseli çocuğun çok farklı amaçları ve fikirleri vardır. Ali ve Yaprak beşli’nin arasında olan 2 kişidir ve birbirlerini çok sevmektedirler. Yaprak ve Ali aslında birbirlerini sevmektedirler fakat, birbirlerine söyleyememektedirler. Sonunda farklı olaylar oluşmakta birbirlerine itiraf etmektedirler. 2017 Türkiye yapımı olan 4N1K Filminin yönetmenliğini Deniz Coşkun yaparken, filmin senaryosunu ise Büşra Yılmaz yazmıştır. Romantik ve Komedi türünde olan bu filmde yaşayamadığınız aşkınızı yaşayabilirsiniz.

4N1K Full HD Tek Parça izle

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?