Ailecek Şaşkınız izle (2018) Sinema Çekimi
6.2
Sizin Oyunuz:
Oylama: 6.2 /10 (6)
23 Yorum 23,153 Görüntülenme

Ailecek Şaşkınız izle (2018) Sinema Çekimi

(2018 - Türkiye)

Yönetmen:

Selçuk Aydemir

Oyuncular:

Ahmet Kural, Murat Cemcir, Saadet Işıl Aksoy, Cengiz Bozkurt, Günay Karacaoğlu, Bihter Dinçel, Mustafa Alabora, Çağlar Ertuğrul, Serhat Özcan
Ailecek Şaşkınız İzle, Ailecek Şaşkınız sinema çekimi izle, Ailecek Şaşkınız filmi izle, Ailecek Şaşkınız Tek Parça izle, Ailecek Şaşkınız full izle, 2 Mart 2018 yılında yayımlanacak olan filmin Başrolünü Ahmet Kural ve Murat Cemcir paylaşmaktadır. Ahmet Kural ve Murat Cemcir'i eski dizi ve filmlerinden tanırız. İkili komik şenşakrak bir sürü dizi ve filmde başrol oynamıştır. Ahmet Kural Bu filmde Zengin bir Mutaahit oğlu Ferhat'ı canlandırırken, Murat Cemcir ise Ferhat'ın beraber çalıştığı çocukluk arkadaşı Gökhan'ı oynamaktadır. Ferhat filmde bir kıza aşık olmaktadır Bu kızın ismi Elif'tir. Elif'i oynayan kişi ise Saadet Işıl Aksoy'dur. "Ailecek Şaşkınız" filmi yazarlığını ve yönetmenliğini ise, Selçuk Aydemir taşımaktadır. Filmin Ahmet Kural ve Murat Cemcir olduğu için çok iyi bir komedi filmi olacağını düşünüyoruz. Filmin toplam süresi ise 1 saat 48 dakikadır. Film Komedi türünde diğer yerli komedi filmler ile karşılaşacak ve üst sıralarda yerini alacaktır. Filmi full olarak FilmCee.Com'dan izleyebilirsiniz.
Film açılmıyorsa Kaynak Bölümünden diğer parçalardan izleyebilirsiniz. Dizi Bölümlerinide bulabilirsiniz.
Takip Et


Ailecek Şaşkınız İzle

Ailecek Şaşkınız İzle, Ailecek Şaşkınız sinema çekimi izle, Ailecek Şaşkınız filmi izle, Ailecek Şaşkınız Tek Parça izle, Ailecek Şaşkınız full izle, 2 Mart 2018 yılında yayımlanacak olan filmin Başrolünü Ahmet Kural ve Murat Cemcir paylaşmaktadır. Ahmet Kural ve Murat Cemcir’i eski dizi ve filmlerinden tanırız. İkili komik şenşakrak bir sürü dizi ve filmde başrol oynamıştır. Ahmet Kural Bu filmde Zengin bir Mutaahit oğlu Ferhat’ı canlandırırken, Murat Cemcir ise Ferhat’ın beraber çalıştığı çocukluk arkadaşı Gökhan’ı oynamaktadır. Ferhat filmde bir kıza aşık olmaktadır Bu kızın ismi Elif’tir. Elif’i oynayan kişi ise Saadet Işıl Aksoy’dur. “Ailecek Şaşkınız” filmi yazarlığını ve yönetmenliğini ise, Selçuk Aydemir taşımaktadır. Filmin Ahmet Kural ve Murat Cemcir olduğu için çok iyi bir komedi filmi olacağını düşünüyoruz. Filmin toplam süresi ise 1 saat 48 dakikadır. Film Komedi türünde diğer yerli komedi filmler ile karşılaşacak ve üst sıralarda yerini alacaktır. Filmi full olarak FilmCee.Com’dan izleyebilirsiniz.

Ailecek Şaşkınız Full HD Tek Parça izle

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (23)