303 Görüntülenme
FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ.
Alem-i Cin 2 i

Alem-i Cin 2 i

(Alem-i Cin 2)
  • Yapım Yılı
Alemi Cin 2
Yeliz, 25. Yaş gününden itibaren gün geçtikçe onu çağıran korkutucu kabuslar görmeye başlamıştır. Bu kabuslar ve korkular derinleştikçe ailesi ile ilgili henüz ortaya çıkmamış ve gizli kalmış kirli sırlar yavaş yavaş ortaya çıkmaktadır. İçinde bulunduğu durumdan kurtulmaya çalışan Yeliz’in kabus ve korkuları daha derinleşerek onu içine çekmeye devam etmektedir. Yeliz’i içinde bulunduğu korku ve tehlikeli ortamdan kurtarmaya çalışan ona yardım etmek isteyen eski bir aile dostu ona yardım edememektedir. Bunun nedeni Yeliz’in karşısındaki düşman bu dünyaya ait değildir. Hep birlikte insanların akıl sınırlarını zorlayan alem-i cinle yani cinler alemi ile tanışırlar.
Oldukça ses getiren Alem-i Cin filminin yeni filmi alemi Cin 2 Çekimleri hızla devam ediyor. Korkuyu iliklerinize kadar hissedeceğiniz ve 25. Yaşgününden sonra görmeye başladığı kabusların izini süren yeliz’in hikayesinin yer aldığı Alem-i cin 2 filminin yönetmen koltuğunda Özgür Bakar oturmaktadır. 31 Mayıs 2019 yılında gösterime girecek olan film uzun metrajlı filmler arasındadır. Yerli yapım ve korku/ gerilim kategorisinde yer alan filmde korku en derinden işlenmiş.
Alem-i Cin’in ilk filminin kadrosunda Ayçin Tuyun, Kadriye Çetinkaya, Zeynep Turpçu, Süleyman Kabaali, Cihangir Köse Yeşim Gündoğdu, Hatice Yıldız, Yüksel ivgen gibi sağlam oyuncu kadrosu varken alem-i Cin 2 filmi ile ilgili henüz kadroda değişiklik olup olmadığına dair bir açıklama gelmemiştir. Kadro ile ilgili değişiklik açıklaması geldiğinde sizlerle paylaşacağız. Arama motorlarından alemi cin 2 yerli film izle yazarak ulaşabileceğiniz fragmanlar filmin etkileyiciliğini anlatmaktadır.