Ani Ölüm 1995 Türkçe Dublaj izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.7 IMDB Puanı 389 Görüntülenme

Ani Ölüm 1995 Türkçe Dublaj izle

(1995 - ABD)

Yönetmen:

Peter Hyams

Oyuncular:

Jean-Claude Van Damme, Powers Boothe, Raymond J. Barry, Whittni Wright, Ross Malinger, Dorian Harewood, Kate McNeil, Michael Gaston, Audra Lindley, Brian Delate, Steve Aronson, Michael R. Aubele, Karen Elise Baldwin, Jennifer D. Bowser, Pat Brisson, Glenda Morgan Brown, Jophery C. Brown, William Cameron, Bernard Canepari, Jay Caufield, Alan Clement, Bill Clement, Bill Dalzell, Gilbert B. Combs, Jack Erdie, Ed Evanko, David Flick, Glenn Alan Gardner, John Hall, Jeff Habberstad, Mark Hager, John Hateley, Rosine 'Ace' Hatem, Jeff Hochendoner, Jeff Howell, Brian Hutchison, Jeff Jimerson, Mark Kachowski, Callum Keith-King, Rick Le Fevour, Tommy Lafitte, Raymond Laine, Mike Lange, Butch Luick, Fred Mancuso, Anthony Marino, Larry John Meyers, Ken Milchick, Faith Minton, Paul Mochnick, Brad Moniz, Jean-Pierre Nutini, Daniel R. Pagath, Manny Perry, Allan Pinsker, Douglas Rees, Diane Robin, Luc Robitaille, Thomas Saccio, Vinnie Sciullo, Jack Skelly, Brian Smrz, Phil Spano, Paul Steigerwald, John Sterling, Harold Surratt, Rohn Thomas, Milton E. Thompson Jr., Dixie Tymitz, Fred Waugh, Rema Webb, Dean E. Wells, James W. Anderson, David Barckhoff, Angela M. Da Costa, Mark Golik, Joby Harris, John W. Iwanonkiw, Kristen Kress Parness, Phil Nardozzi, Bernie Nicholls, Markus Näslund, Robert Chase Pallone, Dwayne Pintoff, Eric Politowski, Eric Rasmussen, Dan Rosenberg, Gerard Sanders, Sandy Slicker
Ani Ölüm izle, Ani Ölüm Türkçe Dublaj izle, Ani Ölüm Tek Parça izle, Ani Ölüm full izle, Ani Ölüm Online izle, Ani Ölüm Filminin konusu : Darren McCord bir itfaiyeci'dir ve film başladığında bir çocuğu kurtarırken görürüz. Darren McCord'ın 1 kız çocuğu ve 1 erkek çocuğu vardır ama eşinden boşanmıştır. Bir buz pateni karşılaşması vardır ve Darren McCord çocuklarını bu karşılaşmaya götürmüştür. Darren McCord orada alev çıkarsa söndürebilecek bir itfaiyecidir. Buz pateni maçınca başkan yardımcısıda vardır ve başkan yardımcısı'nı rehine olarak almak isteyen kötü şeytani planları olan bir ekip vardır. Başkan yardımcısına ulaşmış ve onu rehine almışlardır. 13 Farklı bankada dondurulmuş parası bulunan suçlu hesaplardaki paraların başka bir banka hesabına aktarılmasını istemektedir. Darren McCord'ın kızı kötü adam tarafından kaçırılmıştır ve Darren McCord da kızını kurtarmak için tüm kötü adamları öldürerek kızını geri alır. Darren McCord insanların hepsini kurtarmak için bombanın patlamamasını sağlamalı ve kötü adamları etkisiz hale getirmelidir. 1995 ABD Yapımı olan Ani Ölüm filminin senaryosunu Karen Elise Baldwin ve Gene Quintano yazarken, yönetmen koltuğunda ise Peter Hyams oturmaktadır. Ani Ölüm Van Damme filmini Türkçe Dublaj olarak FilmCee.Com'dan izleyebilirsiniz.
Film açılmıyorsa Kaynak Bölümünden diğer parçalardan izleyebilirsiniz. Dizi Bölümlerinide bulabilirsiniz.
Takip Et


Ani Ölüm izle

Ani Ölüm izle, Ani Ölüm Türkçe Dublaj izle, Ani Ölüm Tek Parça izle, Ani Ölüm full izle, Ani Ölüm Online izle, Ani Ölüm Filminin konusu : Darren McCord bir itfaiyeci’dir ve film başladığında bir çocuğu kurtarırken görürüz. Darren McCord’ın 1 kız çocuğu ve 1 erkek çocuğu vardır ama eşinden boşanmıştır. Bir buz pateni karşılaşması vardır ve Darren McCord çocuklarını bu karşılaşmaya götürmüştür. Darren McCord orada alev çıkarsa söndürebilecek bir itfaiyecidir. Buz pateni maçınca başkan yardımcısıda vardır ve başkan yardımcısı’nı rehine olarak almak isteyen kötü şeytani planları olan bir ekip vardır. Başkan yardımcısına ulaşmış ve onu rehine almışlardır. 13 Farklı bankada dondurulmuş parası bulunan suçlu hesaplardaki paraların başka bir banka hesabına aktarılmasını istemektedir. Darren McCord’ın kızı kötü adam tarafından kaçırılmıştır ve Darren McCord da kızını kurtarmak için tüm kötü adamları öldürerek kızını geri alır. Darren McCord insanların hepsini kurtarmak için bombanın patlamamasını sağlamalı ve kötü adamları etkisiz hale getirmelidir. 1995 ABD Yapımı olan Ani Ölüm filminin senaryosunu Karen Elise Baldwin ve Gene Quintano yazarken, yönetmen koltuğunda ise Peter Hyams oturmaktadır. Ani Ölüm Van Damme filmini Türkçe Dublaj olarak FilmCee.Com’dan izleyebilirsiniz.

Ani Ölüm Full HD Tek Parça izle

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?