Anlat İstanbul Full 720p Tek Parça izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.4 IMDB Puanı 521 Görüntülenme

Anlat İstanbul Full 720p Tek Parça izle

2005 Türkiye yapımı olan Anlat İstanbul filminin toplam süresi 1 saat 39 dakika'dır. Filmin Imdb'den aldığı puan ise 7,4'tür. Filmin yer aldığı film türü ise Dram'dır. Filmin yönetmenliğini Ömür Atay ve Selim Demirdelen yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Altan Erkekli, Özgü Namal, Mehmet Günsür. Filmin senaryo yazarlığını ise Ümit Ünal yapmıştır.

Anlat İstanbul, 2005 yapımı modern bir drama filmi. Bu film, günümüz İstanbul'unda, Kar Beyaz, Sindirella, Pied Piper, Uyuyan Güzel ve Kırmızı Başlıklı Kız gibi masallarına dayanan beş bağlantılı hikayeyi anlatıyor.

Film, 2005 İstanbul Uluslararası Film Festivali'nde Yılın En İyi Filmi ve En İyi Kadın Oyuncu ödüllerini kazandı. 2006 Bangkok Uluslararası Film Festivali'nde Jüri Özel Ödülü ve 2005 yılında Roma'daki 2005 MedFilm Festivali'nde “Sanatsal İfade” jürisi Ödülü .
Film açılmıyorsa Kaynak Bölümünden diğer parçalardan izleyebilirsiniz. Dizi Bölümlerinide bulabilirsiniz.


Anlat İstanbul izle

2005 Türkiye yapımı olan Anlat İstanbul filminin toplam süresi 1 saat 39 dakika’dır. Filmin Imdb’den aldığı puan ise 7,4’tür. Filmin yer aldığı film türü ise Dram’dır. Filmin yönetmenliğini Ömür Atay ve Selim Demirdelen yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Altan Erkekli, Özgü Namal, Mehmet Günsür. Filmin senaryo yazarlığını ise Ümit Ünal yapmıştır.

Anlat İstanbul, 2005 yapımı modern bir drama filmi. Bu film, günümüz İstanbul’unda, Kar Beyaz, Sindirella, Pied Piper, Uyuyan Güzel ve Kırmızı Başlıklı Kız gibi masallarına dayanan beş bağlantılı hikayeyi anlatıyor.

Film, 2005 İstanbul Uluslararası Film Festivali’nde Yılın En İyi Filmi ve En İyi Kadın Oyuncu ödüllerini kazandı. 2006 Bangkok Uluslararası Film Festivali’nde Jüri Özel Ödülü ve 2005 yılında Roma’daki 2005 MedFilm Festivali’nde “Sanatsal İfade” jürisi Ödülü.

Anlat İstanbul Tek Parça izle

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Istanbul Tales

  Yayın Tarihi:

  11 Mart 2005

  Senaryo:

  Ümit Ünal

  Ödüller:

  7 ödül

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?