Av Mevsimi 2010 Yerli Dram filmi izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.5 IMDB Puanı 391 Görüntülenme

Av Mevsimi 2010 Yerli Dram filmi izle

(2010 - Türkiye)

Yönetmen:

Yavuz Turgul

Oyuncular:

Sener Sen, Cem Yilmaz, Çetin Tekindor, Melisa Sözen, Okan Yalabik, Riza Kocaoglu, Nergis Çorakçi, Mustafa Avkiran, Mahir Ipek, Sefika Tolun, Emine Sans Umar, Gamze Süner Atay, Bartu Küçükçaglayan, Cahit Gök, Murat Serezli, Serkan Keskin, Rahmi Dilligil, Kevork Türker, Hakan Tolga Polat, Engin Hepileri, Cansu Koç, Dila Akbas, Gizem Akman, Remzi Evren, Ece Yüksel, Eren Öner, Erhan Tuncer, Sükrü Yildiz, Nesrin Yilmaz, Engin Sahin, Mehmet Cemil, Seyda Terzioglu, Hakan Yufkacigil, Ayhan Eroglu, Nail Özgün, Jeffi Medina, Kurtcebe Turgul, Nisan Turgul, Ferda Buldu, Gulengul Arliel, Emrah Gamsizoglu, Filiz Kaya, Oray Ogunc, Toprak Ömer SeranCan Yilmaz, Ibrahim Bozguney
Av Mevsimi izle, Av Mevsimi Sinema Çekimi izle, Av Mevsimi Tek Parça izle, Av Mevsimi full izle, Av Mevsimi Online izle, Birgün ormanın biryerinden geçen suda kesilmiş bir el bulunmuş ve Polis aranmıştır ve Hikaye böylece başlar. Cinayet masasında görevli olan Avcı lakaplı Ferman ile yine cinayet masasında görevli olan lakabı Deli olan İdris olayı çözmek kolları sıvarlar. Cinayet masasında eksik vardır İdris ve Ferman çömezlerin içerisinden bir eleman bulmuşlardır bu çömez'in ismi Hasan'dır. İdris eşinden ayrılmış ve yalnız kalmıştır. Kesilmiş el 15-16 yaşlarında bir kıza aittir ve kizin ismi Pamuk soyadı ise Seyhan'dır. Pamuk Seyhan torbacılıktan yakalanmış fakat, delil yetersizliğinden serbest bırakılmıştır. Pamuk'un bir arkadaşını bulmuşlardır ve o arkadaşıda Pamuk'u çok döven sevgilisi Asit'i söylemiştir. Asit torbalık yapar yani uyuşturucu satışı yapmaktadır. Aris ve idris Çörevlerinin üstlrine gitmkte ve olayı caçuak özmeye balmamaktadırlar.
Film açılmıyorsa Kaynak Bölümünden diğer parçalardan izleyebilirsiniz. Dizi Bölümlerinide bulabilirsiniz.
Takip Et


Av Mevsimi izle

Av Mevsimi izle, Av Mevsimi Sinema Çekimi izle, Av Mevsimi Tek Parça izle, Av Mevsimi full izle, Av Mevsimi Online izle, Birgün ormanın biryerinden geçen suda kesilmiş bir el bulunmuş ve Polis aranmıştır ve Hikaye böylece başlar. Cinayet masasında görevli olan Avcı lakaplı Ferman ile yine cinayet masasında görevli olan lakabı Deli olan İdris olayı çözmek kolları sıvarlar. Cinayet masasında eksik vardır İdris ve Ferman çömezlerin içerisinden bir eleman bulmuşlardır bu çömez’in ismi Hasan’dır. İdris eşinden ayrılmış ve yalnız kalmıştır. Kesilmiş el 15-16 yaşlarında bir kıza aittir ve kizin ismi Pamuk soyadı ise Seyhan’dır. Pamuk Seyhan torbacılıktan yakalanmış fakat, delil yetersizliğinden serbest bırakılmıştır. Pamuk’un bir arkadaşını bulmuşlardır ve o arkadaşıda Pamuk’u çok döven sevgilisi Asit’i söylemiştir. Asit torbalık yapar yani uyuşturucu satışı yapmaktadır. Aris ve idris Çörevlerinin üstlrine gitmkte ve olayı caçuak özmeye balmamaktadırlar.

Av Mevsimi Tek Parça izle

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?