Ay Lav Yu Tuu Tek Parça 1080P izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
3.8 IMDB Puanı 4 Yorum 1,919 Görüntülenme

Ay Lav Yu Tuu Tek Parça 1080P izle

Yönetmen:

Sermiyan Midyat

Oyuncular:

Sermiyan Midyat, Nikki Leigh, Steve Guttenberg, Natalie Burn, Kevork Malikyan, Gizem Karaca, Josh Folan, Bora Akkaş, Ayça Damgacı, Alex West, Tuna Orhan, Ayşenil Şamlıoğlu, Süleyman Kabaali, Mehmet Yaşiru, Veysi Aslan, Seher Çuhadar, Jon Arthur, Mark Docherty, Shahroze Khan, Johnson Nguyen, Barry Corbin
Ay Lav Yu Tuu İzle, Ay Lav Yu Tuu sinema çekimi izle, Ay Lav Yu Tuu filmi izle, Ay Lav Yu Tuu full izle, Ay Lav Yu Tuu 1080p izle, Ay Lav Yu Tuu hd izle, Ay Lav Yu Tuu filmi, Sermiyan Midyat'ın 6 Sene önce rol aldığı Ay Lav Yu Filminin devamı niteliğindedir. İbrahim ile Jessica'nın birbirine aşık olması ile başlayan hikaye Tinne köyünün mahalle olması ile hikayeyi sürdürür. İbrahim ile Jessica Amerika'da yaşamaya çalışmış lakin pek fazla bir gelirleri olmadığı için Amerika'ya ayak uyduramamışlardır. Haberlere kötü şekilde çıkan İbrahim ile Jessica Tinne'ye geri döndüklerinde Tinne halkı ibrahim ve Jessica'yı yaptıklarından dolayı Tinne'ye almak istememektedir. Tinne'nin İbrahim ve Jessica'nın yardımına ihtiyacı vardır. Filmin hikaye yazarı Sermiyan Midyatdır. Filmin yönetmenide Sermiyan Midyatdır. Filmin başrolunu ise Sermiyan Midyat, Nikki Leigh ve Steve Guttenberg paylaşmaktadır. Ay Lav Yu Tuu filminde daha önce görmediğiniz komik olaylara rastlayabilirsiniz. Filmi izlerken Çoğu karelerinde kahkaha atacak ve izlediğinize değdiğini anlayacaksınız. Ay Lav Yu Tuu filmini sitemizden tek parça bir şekilde izleyebilirsiniz. İbrahim bir çok sektöre girmiş lakin tutturamamıştır. Film 22 Eylül 2017 yılında vizyona girmiş ve internete düşmüştür.
Film açılmıyorsa Kaynak Bölümünden diğer parçalardan izleyebilirsiniz. Dizi Bölümlerinide bulabilirsiniz.
Takip Et


Ay Lav Yu Tuu İzle

Ay Lav Yu Tuu İzle, Ay Lav Yu Tuu sinema çekimi izle, Ay Lav Yu Tuu filmi izle, Ay Lav Yu Tuu full izle, Ay Lav Yu Tuu 1080p izle, Ay Lav Yu Tuu hd izle, Ay Lav Yu Tuu filmi, Sermiyan Midyat’ın 6 Sene önce rol aldığı Ay Lav Yu Filminin devamı niteliğindedir. İbrahim ile Jessica’nın birbirine aşık olması ile başlayan hikaye Tinne köyünün mahalle olması ile hikayeyi sürdürür. İbrahim ile Jessica Amerika’da yaşamaya çalışmış lakin pek fazla bir gelirleri olmadığı için Amerika’ya ayak uyduramamışlardır. Haberlere kötü şekilde çıkan İbrahim ile Jessica Tinne’ye geri döndüklerinde Tinne halkı ibrahim ve Jessica’yı yaptıklarından dolayı Tinne’ye almak istememektedir. Tinne’nin İbrahim ve Jessica’nın yardımına ihtiyacı vardır. Filmin hikaye yazarı Sermiyan Midyatdır. Filmin yönetmenide Sermiyan Midyatdır. Filmin başrolunu ise Sermiyan Midyat, Nikki Leigh ve Steve Guttenberg paylaşmaktadır. Ay Lav Yu Tuu filminde daha önce görmediğiniz komik olaylara rastlayabilirsiniz. Filmi izlerken Çoğu karelerinde kahkaha atacak ve izlediğinize değdiğini anlayacaksınız. Ay Lav Yu Tuu filmini sitemizden tek parça bir şekilde izleyebilirsiniz. İbrahim bir çok sektöre girmiş lakin tutturamamıştır. Film 22 Eylül 2017 yılında vizyona girmiş ve internete düşmüştür.

Ay Lav Yu Tuu Full HD Tek Parça izle

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (4)