Batman v Superman: Adaletin Şafağı Türkçe Dublaj izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.6 IMDB Puanı 449 Görüntülenme

Batman v Superman: Adaletin Şafağı Türkçe Dublaj izle

(2016 - ABD)

Yönetmen:

Zack Snyder

Oyuncular:

Ben Affleck, Henry Cavill, Amy Adams, Jesse Eisenberg, Diane Lane, Laurence Fishburne, Jeremy Irons, Holly Hunter, Gal Gadot, Scoot McNairy
Batman v Superman: Adaletin Şafağı İzle, Batman v Superman: Adaletin Şafağı full izle, Batman v Superman: Adaletin Şafağı filmi izle, Batman v Superman: Adaletin Şafağı Tek Parça izle, Batman v Superman: Adaletin Şafağı Türkçe Altyazılı izle, Batman v Superman: Adaletin Şafağı Türkçe Dublaj izle, Süpermen eylemlerinin kontrol edilmeden bırakılmasından korkan Batman, Adam Çelik'i ele alırken, dünya ne tür bir kahramanın gerçekten ihtiyacı olduğuyla boğuşuyor. Batman ile Süpermen'in karşı karşıya gelmesini ve Wonder Woman'ın ortaya çıkışını konu alan bir filmdir. Batman v Superman: Adaletin Şafağı filmini tek parça seçenekleriyle yüksek görüntü kalitesiyle türkçe dublaj olarak izleyebilirsiniz.
Film açılmıyorsa Kaynak Bölümünden diğer parçalardan izleyebilirsiniz. Dizi Bölümlerinide bulabilirsiniz.


Batman v Superman: Adaletin Şafağı izle

Batman v Superman: Adaletin Şafağı İzle, Batman v Superman: Adaletin Şafağı full izle, Batman v Superman: Adaletin Şafağı filmi izle, Batman v Superman: Adaletin Şafağı Tek Parça izle, Batman v Superman: Adaletin Şafağı Türkçe Altyazılı izle, Batman v Superman: Adaletin Şafağı Türkçe Dublaj izle, Süpermen eylemlerinin kontrol edilmeden bırakılmasından korkan Batman, Adam Çelik’i ele alırken, dünya ne tür bir kahramanın gerçekten ihtiyacı olduğuyla boğuşuyor. Batman ile Süpermen’in karşı karşıya gelmesini ve Wonder Woman’ın ortaya çıkışını konu alan bir filmdir. Batman v Superman: Adaletin Şafağı filmini tek parça seçenekleriyle yüksek görüntü kalitesiyle türkçe dublaj olarak izleyebilirsiniz.

Batman v Superman: Adaletin Şafağı Tek Parça izle

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?