Blade Runner 2049 (2017) Türkçe Dublaj izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.3 IMDB Puanı 2,340 Görüntülenme

Blade Runner 2049 (2017) Türkçe Dublaj izle

(2017 - ABD)

Yönetmen:

Denis Villeneuve

Oyuncular:

Ryan Gosling, Dave Bautista, Robin Wright, Mark Arnold, Vilma Szécsi, Ana de Armas, Wood Harris, David Dastmalchian, Tómas Lemarquis, Sylvia Hoeks, Edward James Olmos, Jared Leto, Sallie Harmsen, Hiam Abbass, Mackenzie Davis, Krista Kosonen, Elarica Johnson, André Lukács Molnár, István Göz, Pál Nyári, Joshua Tersoo Allagh, Zoltán Béres, Konstantin Pál, Ferenc Györgyi, Samuel Brown, Lennie James, Carla Juri, Kincsö Sánta, Barkhad Abdi, Harrison Ford, Ben Thompson, Suzie Kennedy, David Benson, Stephen Triffitt, Sean Young, Loren Peta, Bernie Leinfelder, Kingston Taylor
Blade Runner 2049 İzle, Blade Runner 2049 Türkçe Dublaj izle, Blade Runner 2049 Tek Parça izle, Blade Runner 2049 full izle, Blade Runner 1982 yılında Bilim Kurgu türünde çekilmiş bir filmdi. Blade Runner 2049 ise 1982 yılının devamı niteliğindedir. 1982'deki ilk filmin 30 yıl sonrasını filme aktarmaktadır. İnsanlardan daha mükemmel bireyler yapabilmek için biyo-kimya yardımı ile robotlar yapıldı ve robotları Tyrell şirketi seri üretime geçti. Kopyalar, Tyrell şirketi tarafından dünya dışında kullanılmak üzere tasarlanmış biyo-mühendislik ürünü insanlardır. Gelişmiş özellikleri onları mükemmel köleler yapmıştır. Şiddetli isyanlar dizisi yüzünden üretimleri yasaklanmış ve Tyrell şirketi iflas etmiştir. 2020'lerin ortasındaki ekosistem çöküşü kıtlığı önleyen sentetik tarım uzmanı Niander Wallace'nin önünü açmıştır. Wallace Tyrell şirketinden kalanları alarak, itaat eden yeni nesil kopyalar yaratmıştır. Açık ömürlü bir çok kopya Nexus 8'ler hayatta kalmayı başarmıştı. Avcılar tarafından avlanıp, "Emekli" edildiler. Bu avcılara verilen isimse hala aynıydı "Keskin Nişancı". Film tür olarak Bilim Kurgu, Gizem ve Dram olarak üç film türünde sahneler içermektedir. Normal film zamanlarından fazla olan bu filmde birçok duyguyu bir anda yaşayabilecek, hissedeceksiniz. Filmin yönetmen koltuğunda, Denis Villeneuve otururken, Filmin senaryosunda ise Hampton Fancher ve Michael Green senaristlerinin imzaları bulunmaktadır. Polis Memuru "K" Los Angelos'ta yaşanan garibimsi gizemli olayları araştırarak perdenin önüne geçmektedir. Filmin başrolünü ise, Ryan Gosling ve Rick Deckard paylaşmaktadır.
Film açılmıyorsa Kaynak Bölümünden diğer parçalardan izleyebilirsiniz. Dizi Bölümlerinide bulabilirsiniz.
Takip Et


Blade Runner 2049 İzle

Blade Runner 2049 İzle, Blade Runner 2049 Türkçe Dublaj izle, Blade Runner 2049 Tek Parça izle, Blade Runner 2049 full izle, Blade Runner 1982 yılında Bilim Kurgu türünde çekilmiş bir filmdi. Blade Runner 2049 ise 1982 yılının devamı niteliğindedir. 1982’deki ilk filmin 30 yıl sonrasını filme aktarmaktadır. İnsanlardan daha mükemmel bireyler yapabilmek için biyo-kimya yardımı ile robotlar yapıldı ve robotları Tyrell şirketi seri üretime geçti. Kopyalar, Tyrell şirketi tarafından dünya dışında kullanılmak üzere tasarlanmış biyo-mühendislik ürünü insanlardır. Gelişmiş özellikleri onları mükemmel köleler yapmıştır. Şiddetli isyanlar dizisi yüzünden üretimleri yasaklanmış ve Tyrell şirketi iflas etmiştir. 2020’lerin ortasındaki ekosistem çöküşü kıtlığı önleyen sentetik tarım uzmanı Niander Wallace’nin önünü açmıştır. Wallace Tyrell şirketinden kalanları alarak, itaat eden yeni nesil kopyalar yaratmıştır. Açık ömürlü bir çok kopya Nexus 8’ler hayatta kalmayı başarmıştı. Avcılar tarafından avlanıp, “Emekli” edildiler. Bu avcılara verilen isimse hala aynıydı “Keskin Nişancı”. Film tür olarak Bilim Kurgu, Gizem ve Dram olarak üç film türünde sahneler içermektedir. Normal film zamanlarından fazla olan bu filmde birçok duyguyu bir anda yaşayabilecek, hissedeceksiniz. Filmin yönetmen koltuğunda, Denis Villeneuve otururken, Filmin senaryosunda ise Hampton Fancher ve Michael Green senaristlerinin imzaları bulunmaktadır. Polis Memuru “K” Los Angelos’ta yaşanan garibimsi gizemli olayları araştırarak perdenin önüne geçmektedir. Filmin başrolünü ise, Ryan Gosling ve Rick Deckard paylaşmaktadır.

Blade Runner 2049 Full HD Tek Parça izle

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?