Cebimdeki Yabancı Sinema Çekimi izle (2018)
1.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 1.0 /10 (1)
5 Yorum 5,801 Görüntülenme

Cebimdeki Yabancı Sinema Çekimi izle (2018)

(2018 - Türkiye)

Yönetmen:

Serra Yılmaz

Oyuncular:

Belçim Bilgin Erdoğan, Buğra Gülsoy, Şebnem Bozoklu, Leyla Lydia Tuğutlu, Cağlar Çorumlu, Şükrü Özyıldız, Serkan Altunorak
Cebimdeki Yabancı izle, Cebimdeki Yabancı Sinema Çekimi izle, Cebimdeki Yabancı Tek Parça izle, Cebimdeki Yabancı full izle, Cebimdeki Yabancı Online izle, Yedi birbirini çok iyi tanıyan arkadaş bir akşam yemeği düzenlemeye karar verirler ve yemekte herkes birbiriyle heyecanlı heyecanlı sohbet etmekte, gülmekte ve kahkahalar atmaktadılar. Yemek yenmiş sohbetler edilmiş ve herkes bu durumdan sıkılmaya başlayınca herkesin kararıyla bir oyun oynamaya karar verirler bu oyun şu şekildedir herkes telefonlarını masanın üstüne bıracak ve gelen mesajı ve bildirimi herkes duyacak şekilde okuyacaktır. Fakat, bunu yaptıklarında aslında birbirlerinden gizledikleri şeyler ortaya döküldüğünde arkadaşlık ilişkileri çoktan bitmiş ve aslında birbirlerinden birşeyler sakladıklarını anlamışlardır. 2018 Türkiye yapımı olan Cebimdeki Yabancı filmi 2 Şubat 2018'de vizyona girerken, filmin yönetmen koltuğunda Serra Yılmaz oturmaktadır. Filmin senaryosunu Murat Dişli yazarken, filmin Agır bir gerilim yönü olurken, çok kaliteli komik yerleride vardır. Film internete düştüğünde sitemize eklenecektir.
Film açılmıyorsa Kaynak Bölümünden diğer parçalardan izleyebilirsiniz. Dizi Bölümlerinide bulabilirsiniz.


Cebimdeki Yabancı izle

Cebimdeki Yabancı izle, Cebimdeki Yabancı Sinema Çekimi izle, Cebimdeki Yabancı Tek Parça izle, Cebimdeki Yabancı full izle, Cebimdeki Yabancı Online izle, Yedi birbirini çok iyi tanıyan arkadaş bir akşam yemeği düzenlemeye karar verirler ve yemekte herkes birbiriyle heyecanlı heyecanlı sohbet etmekte, gülmekte ve kahkahalar atmaktadılar. Yemek yenmiş sohbetler edilmiş ve herkes bu durumdan sıkılmaya başlayınca herkesin kararıyla bir oyun oynamaya karar verirler bu oyun şu şekildedir herkes telefonlarını masanın üstüne bıracak ve gelen mesajı ve bildirimi herkes duyacak şekilde okuyacaktır. Fakat, bunu yaptıklarında aslında birbirlerinden gizledikleri şeyler ortaya döküldüğünde arkadaşlık ilişkileri çoktan bitmiş ve aslında birbirlerinden birşeyler sakladıklarını anlamışlardır. 2018 Türkiye yapımı olan Cebimdeki Yabancı filmi 2 Şubat 2018’de vizyona girerken, filmin yönetmen koltuğunda Serra Yılmaz oturmaktadır. Filmin senaryosunu Murat Dişli yazarken, filmin Agır bir gerilim yönü olurken, çok kaliteli komik yerleride vardır. Film internete düştüğünde sitemize eklenecektir.

Cebimdeki Yabancı Tek Parça izle

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (5)