Chilling Adventures of Sabrina 1.Sezon 10.Bölüm İzle


Chilling Adventures of Sabrina 1.Sezon 10.Bölüm Konusu : Roz ve Susie, bir cadı olduğu konusunda Sabrina ile yüzleşir ve onlara her şeyi anlatır. Madam Satan, Asılı Ağaç’ta Steve’i kurban etmek için Greendale Thirteen’yu, kurbanlar tarafından kurban edilen ve yüzlerce yıl önce ölümlüler tarafından asılan cadılar kurban ediyor. Onüç, Ölümün Kızıl Melekini çağırır ve herkesi uyarması için Ambrose’u gönderir. Peder Blackwood bütün cadılar ruhunu Akademi’ye emanet eder. Fanileri korumak için, Spellmanlar Baxter High’daki fırtına barınağında toplanmaları için bir kasırga yakıştırıyorlar. Spellmanlar Baxter High’da bir koruma büyüsü yaptı, ancak Ambrose ve Zelda Akademiye çağrıldı. Madam Şeytan, Sabrina’yı ormana götürür ve onu yenmek için gücü kazanmak için Canavar Kitabını imzalaması için ikna eder. Sabrina, Asılı Ağacı ve Onüçünde Hellfire’ı, ruhlarını yakıp Ölümün Kızıl Meleğini kovdu. Olaylar sırasında, Lady Blackwood doğururken ölür ve Zelda, Baba Blackwood’a yalan söyler, daha büyük ikizin, gerçekte ilk doğan ikizin bir kız olduğu zaman diğerini tüketdiğini iddia eder. Daha sonra, Bayan Şeytan, onu ve tanıdıklarını öldürmeden önce Karanlık Lord’un Kraliçesi Hawthorne’a dönüşme planını açıklar.

3,748 Görüntülenme
FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ.
Chilling Adventures of Sabrina 1.Sezon Full 720p Tek Parça izle
8.0 IMDB Puanı

Chilling Adventures of Sabrina 1.Sezon Full 720p Tek Parça izle

(Chilling Adventures of Sabrina)
Senaryo Roberto Aguirre-Sacasa
Chilling Adventures of Sabrina 1.Sezon İzle, Chilling Adventures of Sabrina 1.Sezon Altyazılı izle, Chilling Adventures of Sabrina 1.Sezon Full izle, Chilling Adventures of Sabrina 1.Sezon Tüm Bölümleri izle, 2018 ABD Yapımı olan Chilling Adventures of Sabrina dizisinin bölüm başına ortalama süresi 1 saat'dir. Dizinin yer aldığı dizi türleri ise Fantastik, Korku ve Dram'dır. Dizinin Imdb'den aldığı puan ise 8,0'dır. Dizinin yaratıcısı ise Roberto Aguirre-Sacasa'dır. Dizinin başrolünde yer alan başrol oyuncuları ise şunlardır : Kiernan Shipka, Ross Lynch, Lucy Davis

Chilling Adventures of Sabrina 1.Sezon Konusu : Sabrina Spellman 16 yaşını doldurmak üzere. Günlerini erkek arkadaşı Harvey ve en iyi arkadaşları Roz ve Susie ile birlikte geçiriyor. Ancak, 16. doğum gününde, karanlık Lord vesilesiyle sadakatini taahhüt edeceği karanlık bir vaftiz olmak üzere, cadısını tam olarak kucaklamalı. Ancak Sabrina, arkadaşları ve ailesi arasında seçim yapması gerektiği için yırtıldı. Sabrina, ritüel hakkındaki sorularına cevap bulmak için doğum günlerine giden günleri harcıyor. Bu arada, Sabrina'nın ölümlü öğretmeni olan Bayan Wardwell, Lord'u Karanlık Lord'un tarafına getirmeye çalışan Bayan Şeytan tarafından öldürüldü ve öldürüldü. Sabrina ayrıca, "yarı cins" olduğu için ona bakan Garip Kız Kardeşler olarak bilinen üç kız kardeşi ile de ilgilenmeli.