Chilling Adventures of Sabrina 1.Sezon 2.Bölüm İzle


Chilling Adventures of Sabrina 1.Sezon 2.Bölüm Konusu : Sabrina ve ailesi, Gece Kilisesi’nin Rahip Rahibi Father Blackwood tarafından ziyaret edildi. Blackwood, Sabrina’yı güvence altına almayı ve onu sallamak için vaftiziyle ilgili sorularını yanıtlamayı hedefliyor. Bu arada Ambrose, Spellman cenaze evi için bir warlock olduğuna inandığı ve muhtemelen bir cadı avcısının öldürdüğü bir cesetle ilgilenir. Sabrina’nın arkadaşı Susie, dört futbol oyuncusu tarafından zor durumda kalıyor ve bu da Sabrina’nın sorunları kendi ellerine almasına neden oluyor. Çocuklara, onları korkutup bir ders vererek öğretmek için Tuhaf Kızkardeşler ile bir araya geliyor, ancak yine de seçimle yarışıyor. Sabrina’nın doğum günü geldi ve dün gece onu bir Cadılar Bayramı partisinde arkadaşlarıyla geçirmeye karar verdi. Gece yarısı yaklaşımları olarak, Sabrina karanlık vaftizine karşı taarruzla baş eder. Ritüel, Blackwood’un tarif ettiği şeyden tamamen farklıdır ve son anda Sabrina, Karanlık Lord’u reddeder ve kaçar, ormana saldırır, ancak evine gelir. Orada, vaftizi sona erdirerek Canavar Kitabı’nı imzalamayı reddettiğini ilan eder.

FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ.
Chilling Adventures of Sabrina 1.Sezon Full 720p Tek Parça izle
8.0 IMDB Puanı

Chilling Adventures of Sabrina 1.Sezon Full 720p Tek Parça izle

(Chilling Adventures of Sabrina)
Senaryo Roberto Aguirre-Sacasa
Chilling Adventures of Sabrina 1.Sezon İzle, Chilling Adventures of Sabrina 1.Sezon Altyazılı izle, Chilling Adventures of Sabrina 1.Sezon Full izle, Chilling Adventures of Sabrina 1.Sezon Tüm Bölümleri izle, 2018 ABD Yapımı olan Chilling Adventures of Sabrina dizisinin bölüm başına ortalama süresi 1 saat'dir. Dizinin yer aldığı dizi türleri ise Fantastik, Korku ve Dram'dır. Dizinin Imdb'den aldığı puan ise 8,0'dır. Dizinin yaratıcısı ise Roberto Aguirre-Sacasa'dır. Dizinin başrolünde yer alan başrol oyuncuları ise şunlardır : Kiernan Shipka, Ross Lynch, Lucy Davis

Chilling Adventures of Sabrina 1.Sezon Konusu : Sabrina Spellman 16 yaşını doldurmak üzere. Günlerini erkek arkadaşı Harvey ve en iyi arkadaşları Roz ve Susie ile birlikte geçiriyor. Ancak, 16. doğum gününde, karanlık Lord vesilesiyle sadakatini taahhüt edeceği karanlık bir vaftiz olmak üzere, cadısını tam olarak kucaklamalı. Ancak Sabrina, arkadaşları ve ailesi arasında seçim yapması gerektiği için yırtıldı. Sabrina, ritüel hakkındaki sorularına cevap bulmak için doğum günlerine giden günleri harcıyor. Bu arada, Sabrina'nın ölümlü öğretmeni olan Bayan Wardwell, Lord'u Karanlık Lord'un tarafına getirmeye çalışan Bayan Şeytan tarafından öldürüldü ve öldürüldü. Sabrina ayrıca, "yarı cins" olduğu için ona bakan Garip Kız Kardeşler olarak bilinen üç kız kardeşi ile de ilgilenmeli.