Chilling Adventures of Sabrina 1.Sezon 3.Bölüm İzle


Chilling Adventures of Sabrina 1.Sezon 3.Bölüm Konusu : Sabrina, karanlık vaftizini bırakma kararının ardından uğraşmalı. Sabrina, sözünü bozduğu için dava açan Blackwood ve Wood tarafından çağrılır. Zelda ve Hilda da yargılama sırasında etkilendiler ve güçlerini kaybettiler. Sabrina, yargılamayı kazanması için cadı hukukunda uzmanlaşan ölümlü bir avukat tutuyor. Bayan Şeytan, Sabrina’yı manipüle etmek için elinden gelen her şeyi yapıyor. Deneme devam ederken Blackwood, Sabrina’nın, doğduktan birkaç gün sonra babasına söz verdiği gibi Canavarın Kitabında adını imzalaması gerektiğine dair bir uyarlamadır. Ancak, Hilda, babasının anlaşmasından önce Blackwood’u ve konseyi şok eden Sabrina’nın daha önce bir Hıristiyan kilisesinde vaftiz edildiğine dair kanıt sağlar. Sonunda, Sabrina’ya, Ölümcül Sanatlar Akademisi’ne katılırken fani dünyasında kalmak için bir anlaşma teklif ediyorlar. Hilda, Sabrina’nın Hıristiyan vaftizinde tanık olarak rolüyle aforoz edildi. Bu arada Ambrose, cadı avcıları tarafından öldürüldüğünü düşündüğü warlock hakkında daha fazla şey öğrenmek istiyor.

FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ.
Chilling Adventures of Sabrina 1.Sezon Full 720p Tek Parça izle
8.0 IMDB Puanı

Chilling Adventures of Sabrina 1.Sezon Full 720p Tek Parça izle

(Chilling Adventures of Sabrina)
Senaryo Roberto Aguirre-Sacasa
Chilling Adventures of Sabrina 1.Sezon İzle, Chilling Adventures of Sabrina 1.Sezon Altyazılı izle, Chilling Adventures of Sabrina 1.Sezon Full izle, Chilling Adventures of Sabrina 1.Sezon Tüm Bölümleri izle, 2018 ABD Yapımı olan Chilling Adventures of Sabrina dizisinin bölüm başına ortalama süresi 1 saat'dir. Dizinin yer aldığı dizi türleri ise Fantastik, Korku ve Dram'dır. Dizinin Imdb'den aldığı puan ise 8,0'dır. Dizinin yaratıcısı ise Roberto Aguirre-Sacasa'dır. Dizinin başrolünde yer alan başrol oyuncuları ise şunlardır : Kiernan Shipka, Ross Lynch, Lucy Davis

Chilling Adventures of Sabrina 1.Sezon Konusu : Sabrina Spellman 16 yaşını doldurmak üzere. Günlerini erkek arkadaşı Harvey ve en iyi arkadaşları Roz ve Susie ile birlikte geçiriyor. Ancak, 16. doğum gününde, karanlık Lord vesilesiyle sadakatini taahhüt edeceği karanlık bir vaftiz olmak üzere, cadısını tam olarak kucaklamalı. Ancak Sabrina, arkadaşları ve ailesi arasında seçim yapması gerektiği için yırtıldı. Sabrina, ritüel hakkındaki sorularına cevap bulmak için doğum günlerine giden günleri harcıyor. Bu arada, Sabrina'nın ölümlü öğretmeni olan Bayan Wardwell, Lord'u Karanlık Lord'un tarafına getirmeye çalışan Bayan Şeytan tarafından öldürüldü ve öldürüldü. Sabrina ayrıca, "yarı cins" olduğu için ona bakan Garip Kız Kardeşler olarak bilinen üç kız kardeşi ile de ilgilenmeli.