Chilling Adventures of Sabrina 1.Sezon 4.Bölüm İzle


Chilling Adventures of Sabrina 1.Sezon 4.Bölüm Konusu : Sabrina, Unseen Arts Akademisine gitmeye hazırlanıyor ve Şeytan’ı durdurmanın bir yolunu bulmayı planlıyor. Sabrina, bazı öğrenciler ve çalışanlar tarafından hor görülüyor, ancak Nick Scratch’te bir arkadaş ediniyor. Blackwood görevleri Sabrina Acheron Yapılandırma olarak bilinen bir arcane bulmaca çözme ile ve o bulmaca çözme üzerine conjuring sınıfına katılabileceği kabul eder. Garip Kızkardeşler, sabrı olarak bilinen bir ritüel ile Sabrina’yı kızdırırlar. Sabrina, öfkeden dolayı öğrenci ölümlerinin tarihini keşfeder ve Garip Kız Kardeşlere karşı ona yardım etmek için hayaletler çıkarır. Blackwood’un saldırılarının arkasında olduğu ortaya çıktı. Hilda astral izdüşümde Ambrose’a yardımcı olur, bu yüzden Luke’la bir tarihte gidebilir ve neredeyse korkunç bir şekilde ters gider. Bu süre zarfında Madam Satan, Spellman’ın evine gidip kendisine yardım etmek ve Sabrina’ya casusluk yapmak için bir şeyler aradı. Bu arada, Sabrina’nın arkadaşları madenlerde bir canavara ait vizyonlarla uğraşırlar. Daha sonra, Sabrina babasının Acheron Configeration’ı yarattığını keşfeder. Nick tarafından verilen dergilerinden birinin yardımıyla, Sabrina arcane bulmacayı çözer ve bilmeden bir iblisi ortaya çıkarır.

FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ.
Chilling Adventures of Sabrina 1.Sezon Full 720p Tek Parça izle
8.0 IMDB Puanı

Chilling Adventures of Sabrina 1.Sezon Full 720p Tek Parça izle

(Chilling Adventures of Sabrina)
Senaryo Roberto Aguirre-Sacasa
Chilling Adventures of Sabrina 1.Sezon İzle, Chilling Adventures of Sabrina 1.Sezon Altyazılı izle, Chilling Adventures of Sabrina 1.Sezon Full izle, Chilling Adventures of Sabrina 1.Sezon Tüm Bölümleri izle, 2018 ABD Yapımı olan Chilling Adventures of Sabrina dizisinin bölüm başına ortalama süresi 1 saat'dir. Dizinin yer aldığı dizi türleri ise Fantastik, Korku ve Dram'dır. Dizinin Imdb'den aldığı puan ise 8,0'dır. Dizinin yaratıcısı ise Roberto Aguirre-Sacasa'dır. Dizinin başrolünde yer alan başrol oyuncuları ise şunlardır : Kiernan Shipka, Ross Lynch, Lucy Davis

Chilling Adventures of Sabrina 1.Sezon Konusu : Sabrina Spellman 16 yaşını doldurmak üzere. Günlerini erkek arkadaşı Harvey ve en iyi arkadaşları Roz ve Susie ile birlikte geçiriyor. Ancak, 16. doğum gününde, karanlık Lord vesilesiyle sadakatini taahhüt edeceği karanlık bir vaftiz olmak üzere, cadısını tam olarak kucaklamalı. Ancak Sabrina, arkadaşları ve ailesi arasında seçim yapması gerektiği için yırtıldı. Sabrina, ritüel hakkındaki sorularına cevap bulmak için doğum günlerine giden günleri harcıyor. Bu arada, Sabrina'nın ölümlü öğretmeni olan Bayan Wardwell, Lord'u Karanlık Lord'un tarafına getirmeye çalışan Bayan Şeytan tarafından öldürüldü ve öldürüldü. Sabrina ayrıca, "yarı cins" olduğu için ona bakan Garip Kız Kardeşler olarak bilinen üç kız kardeşi ile de ilgilenmeli.