Chilling Adventures of Sabrina 1.Sezon 6.Bölüm İzle


Chilling Adventures of Sabrina 1.Sezon 6.Bölüm Konusu : Hanımefendi Şeytan Sabrina’ya yalan söyler ve babasının sekreteri olduğunu ve Gece Kilisesi’nin bir Baş Rahibi olduğunu iddia etti ve onun Sabrina’yı izlemesini istedi. Susie, Roz ve Harvey, hepsi Susie’s Amca Jesse’nin korkutucu deneyimlerini yaşıyor ve Sabrina’ya güveniyorlar. Sabrina, Jesse’in odasının odasına astral projeler yapar ve sonradan paraziter bir şeytan olan Apophis olarak tanımladığı sahip olduğunu keşfeder. Sabrina, Bayan Şeytan ve teyzelerinin yardımıyla Apophis’i Jesse amcadan kovan bir şeytan çıkarır. Ertesi gün Jesse amca kalp krizi geçirdikten sonra ölür. Ancak, daha sonra Madam Satan’ın sorumlu olduğu gösterilmiştir ve Karanlık Lord’un planında rol oynadığı için Jesse’ye teşekkür eder.

FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ.
Chilling Adventures of Sabrina 1.Sezon Full 720p Tek Parça izle
8.0 IMDB Puanı

Chilling Adventures of Sabrina 1.Sezon Full 720p Tek Parça izle

(Chilling Adventures of Sabrina)
Senaryo Roberto Aguirre-Sacasa
Chilling Adventures of Sabrina 1.Sezon İzle, Chilling Adventures of Sabrina 1.Sezon Altyazılı izle, Chilling Adventures of Sabrina 1.Sezon Full izle, Chilling Adventures of Sabrina 1.Sezon Tüm Bölümleri izle, 2018 ABD Yapımı olan Chilling Adventures of Sabrina dizisinin bölüm başına ortalama süresi 1 saat'dir. Dizinin yer aldığı dizi türleri ise Fantastik, Korku ve Dram'dır. Dizinin Imdb'den aldığı puan ise 8,0'dır. Dizinin yaratıcısı ise Roberto Aguirre-Sacasa'dır. Dizinin başrolünde yer alan başrol oyuncuları ise şunlardır : Kiernan Shipka, Ross Lynch, Lucy Davis

Chilling Adventures of Sabrina 1.Sezon Konusu : Sabrina Spellman 16 yaşını doldurmak üzere. Günlerini erkek arkadaşı Harvey ve en iyi arkadaşları Roz ve Susie ile birlikte geçiriyor. Ancak, 16. doğum gününde, karanlık Lord vesilesiyle sadakatini taahhüt edeceği karanlık bir vaftiz olmak üzere, cadısını tam olarak kucaklamalı. Ancak Sabrina, arkadaşları ve ailesi arasında seçim yapması gerektiği için yırtıldı. Sabrina, ritüel hakkındaki sorularına cevap bulmak için doğum günlerine giden günleri harcıyor. Bu arada, Sabrina'nın ölümlü öğretmeni olan Bayan Wardwell, Lord'u Karanlık Lord'un tarafına getirmeye çalışan Bayan Şeytan tarafından öldürüldü ve öldürüldü. Sabrina ayrıca, "yarı cins" olduğu için ona bakan Garip Kız Kardeşler olarak bilinen üç kız kardeşi ile de ilgilenmeli.