Chilling Adventures of Sabrina 1.Sezon 7.Bölüm İzle


Chilling Adventures of Sabrina 1.Sezon 7.Bölüm Konusu : Spellmanlar, bayramda kurban edilen ve yenen Bayram Kraliçesi’nin çekilişindeki ailelerini temsil etmek için yıllık Ziyafet ve Zelda gönüllülerine ev sahipliği yapmak üzere seçilmiştir. Seçim sırasında, Sabrina Zelda’nın yerini alır ve Kraliçe olarak seçilen Prudence’a el uzatır. Sabrina, Prudence’ı seçimlerini reddetmeye ikna etmeye çalışırken haftayı harcıyor ve onu Harvey’in ailesinin cadı avcıları olduğunu iddia ettiği Baxter High’e getiriyor. Önlem olarak, Sabrina Harvey’e bir koruma büyüsü atıyor. Daha sonra, Sabrina, Lady Blackwood’un Queen Blackwood’un meşru babası olduğu için Prudence’ı Kraliçe olarak seçmekten sorumlu olduğunu keşfeder. Festivalde, Baba Blackwood, Prudence’ın Kraliçe olarak görevlerini yerine getiremeyeceğini, ancak bayramını iptal etmeden önce, Mildred’in kendisini kurban ettiğini ve Feasts Kraliçesi olarak ilan edildiğini duyurdu. Ertesi gün Agatha ve Dorcas, Harvey ve kardeşi mayınlarda öldürmek için bir ayin yaptılar.

FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ.
Chilling Adventures of Sabrina 1.Sezon Full 720p Tek Parça izle
8.0 IMDB Puanı

Chilling Adventures of Sabrina 1.Sezon Full 720p Tek Parça izle

(Chilling Adventures of Sabrina)
Senaryo Roberto Aguirre-Sacasa
Chilling Adventures of Sabrina 1.Sezon İzle, Chilling Adventures of Sabrina 1.Sezon Altyazılı izle, Chilling Adventures of Sabrina 1.Sezon Full izle, Chilling Adventures of Sabrina 1.Sezon Tüm Bölümleri izle, 2018 ABD Yapımı olan Chilling Adventures of Sabrina dizisinin bölüm başına ortalama süresi 1 saat'dir. Dizinin yer aldığı dizi türleri ise Fantastik, Korku ve Dram'dır. Dizinin Imdb'den aldığı puan ise 8,0'dır. Dizinin yaratıcısı ise Roberto Aguirre-Sacasa'dır. Dizinin başrolünde yer alan başrol oyuncuları ise şunlardır : Kiernan Shipka, Ross Lynch, Lucy Davis

Chilling Adventures of Sabrina 1.Sezon Konusu : Sabrina Spellman 16 yaşını doldurmak üzere. Günlerini erkek arkadaşı Harvey ve en iyi arkadaşları Roz ve Susie ile birlikte geçiriyor. Ancak, 16. doğum gününde, karanlık Lord vesilesiyle sadakatini taahhüt edeceği karanlık bir vaftiz olmak üzere, cadısını tam olarak kucaklamalı. Ancak Sabrina, arkadaşları ve ailesi arasında seçim yapması gerektiği için yırtıldı. Sabrina, ritüel hakkındaki sorularına cevap bulmak için doğum günlerine giden günleri harcıyor. Bu arada, Sabrina'nın ölümlü öğretmeni olan Bayan Wardwell, Lord'u Karanlık Lord'un tarafına getirmeye çalışan Bayan Şeytan tarafından öldürüldü ve öldürüldü. Sabrina ayrıca, "yarı cins" olduğu için ona bakan Garip Kız Kardeşler olarak bilinen üç kız kardeşi ile de ilgilenmeli.