Chilling Adventures of Sabrina 1.Sezon 9.Bölüm İzle


Chilling Adventures of Sabrina 1.Sezon 9.Bölüm Konusu : Blackwood, Ambrose’un cümlesine rağmen akademiye katılmasına izin verir ve kendi tanıdık olan Leviathian adında bir fare alır. Agatha hasta olur ve kiri öksürmeye başlar. Hilda, Ambrose’a Agatha’nın asla hayata döndürülmemesi için tavsiyede bulundu. Roz’ın Tommy’yi parçalayan köpeklerin başka bir vizyonu var. Sabrina, Tommy’nin ruhunun limbo olduğunu keşfetti. Harvey, kardeşi için, benimki çöküşünden önce olmadığı gibi endişeleniyor. Sabrina, Tommy’yi bulmadan önce annesinin ruhuna kısa bir süre rastladığı Madam Şeytan’ın yardımıyla ölümcül limboya gider. Ancak, Ruh yiyen tarafından yenildiği için onu geri getirmekte başarısızdır. Bu sırada Susie, Spellman’ın hala cadı olup olmadığını soran ataları Dorothea ile gizli olarak iletişim kuruyor. Daha sonra, Sabrina sonunda Harvey’e bir cadı olduğunu ve Tommy’yi öldürmesi gerektiğini söyler, ancak Harvey bunu yapmayı seçer ve Sabrina’yla ilişkisini sonlandırır.

FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ.
Chilling Adventures of Sabrina 1.Sezon Full 720p Tek Parça izle
8.0 IMDB Puanı

Chilling Adventures of Sabrina 1.Sezon Full 720p Tek Parça izle

(Chilling Adventures of Sabrina)
Senaryo Roberto Aguirre-Sacasa
Chilling Adventures of Sabrina 1.Sezon İzle, Chilling Adventures of Sabrina 1.Sezon Altyazılı izle, Chilling Adventures of Sabrina 1.Sezon Full izle, Chilling Adventures of Sabrina 1.Sezon Tüm Bölümleri izle, 2018 ABD Yapımı olan Chilling Adventures of Sabrina dizisinin bölüm başına ortalama süresi 1 saat'dir. Dizinin yer aldığı dizi türleri ise Fantastik, Korku ve Dram'dır. Dizinin Imdb'den aldığı puan ise 8,0'dır. Dizinin yaratıcısı ise Roberto Aguirre-Sacasa'dır. Dizinin başrolünde yer alan başrol oyuncuları ise şunlardır : Kiernan Shipka, Ross Lynch, Lucy Davis

Chilling Adventures of Sabrina 1.Sezon Konusu : Sabrina Spellman 16 yaşını doldurmak üzere. Günlerini erkek arkadaşı Harvey ve en iyi arkadaşları Roz ve Susie ile birlikte geçiriyor. Ancak, 16. doğum gününde, karanlık Lord vesilesiyle sadakatini taahhüt edeceği karanlık bir vaftiz olmak üzere, cadısını tam olarak kucaklamalı. Ancak Sabrina, arkadaşları ve ailesi arasında seçim yapması gerektiği için yırtıldı. Sabrina, ritüel hakkındaki sorularına cevap bulmak için doğum günlerine giden günleri harcıyor. Bu arada, Sabrina'nın ölümlü öğretmeni olan Bayan Wardwell, Lord'u Karanlık Lord'un tarafına getirmeye çalışan Bayan Şeytan tarafından öldürüldü ve öldürüldü. Sabrina ayrıca, "yarı cins" olduğu için ona bakan Garip Kız Kardeşler olarak bilinen üç kız kardeşi ile de ilgilenmeli.