Cingöz Recai izle (2017) Sinema Çekimi
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.5 IMDB Puanı 10 Yorum 3,590 Görüntülenme

Cingöz Recai izle (2017) Sinema Çekimi

(2017 - Türkiye)

Yönetmen:

Onur Ünlü

Oyuncular:

Kenan İmirzalıoğlu, Haluk Bilginer, Meryem Uzerli, Musa Uzunlar, Fatih Artman, Algı Eke, Ushan Çakır, Selim Bayraktar, Hakan Boyav, Cem Cücenoğlu, Günay Karacaoğlu, Serkan Keskin, Meriç Aral, Boran Kuzum, Deniz Şen Hamzaoğlu, Eser Eyüboğlu, Kenan Ece
Cingöz Recai İzle, Cingöz Recai filmi izle, Cingöz Recai Sinema Çekimi izle, Cingöz Recai full izle, Cingöz Recai 1080p izle, Cingöz Recai hd izle, "Cingöz Recai" Yıllar önce sinema'ya kazandırdığımız Cingöz Recai Beyaz perde'de tekrar hayat buluyor. Türk polisiye romanlarından biri olan Cingöz Recai'yi yıllar sonra beyaz perde'de yer aldı. Hiçbirşeyi sebepsiz yapmayan Cingöz Recai neden geri dönmüştür ? . Cingöz Recai tuzaklı işlere bayılır. Cingöz Recai Ahlaklı ve Dürüst bir hırsızdır. Cingöz Recai eski şehrine geri dönmüş ve ortağına bir telefonla ulaşıp geri döndüğünü belirtmiştir. Cingöz Recai ekibiyle soymak istediği kişiye yavaşça yaklaşmaktadır. Cingöz recai iyilik sever bir hırsızdır. Çaldığı birçok şeyi fakirlere verir. Cingöz Recai çok muzip hayatın eğlencesini seven bir adamdır. Cingöz Recai'nin başı sıkıştığında muhakkak bir b planı vardır. Aynı zamanda çok nazik ve zarih bir kişiliği vardır. Hırsızlık yapmaktadır fakat, herzaman hakedenden çalmaktadır. Şahane oyuncu kadrosu ve Şahane bir ekiple Cingöz Recai izlenmesi gereken bir filmdir. Filmin başrolünü Kenan İmirzalıoğlu, Haluk Bilginer ve Meryem Uzerli gibi ünlü isimler yer almaktadır. Filmin senaryosu Kerem Deren ve Pınar Bulut tarafından yazılmış, Yönetmen koltuğunda ise Onur Ünlü yer almaktadır. Muhteşem kadrosu ise Muhteşem nefes kesen aksiyon dolu sahnelerle izlenebilecek yerli bir aksiyon filmidir.
Film açılmıyorsa Kaynak Bölümünden diğer parçalardan izleyebilirsiniz. Dizi Bölümlerinide bulabilirsiniz.
Takip Et


TELİF HAKKI NEDENİ İLE KALDIRILMIŞTIR.

Cingöz Recai İzle

Cingöz Recai İzle, Cingöz Recai filmi izle, Cingöz Recai Sinema Çekimi izle, Cingöz Recai full izle, Cingöz Recai 1080p izle, Cingöz Recai hd izle, “Cingöz Recai” Yıllar önce sinema’ya kazandırdığımız Cingöz Recai Beyaz perde’de tekrar hayat buluyor. Türk polisiye romanlarından biri olan Cingöz Recai’yi yıllar sonra beyaz perde’de yer aldı. Hiçbirşeyi sebepsiz yapmayan Cingöz Recai neden geri dönmüştür ? . Cingöz Recai tuzaklı işlere bayılır. Cingöz Recai Ahlaklı ve Dürüst bir hırsızdır. Cingöz Recai eski şehrine geri dönmüş ve ortağına bir telefonla ulaşıp geri döndüğünü belirtmiştir. Cingöz Recai ekibiyle soymak istediği kişiye yavaşça yaklaşmaktadır. Cingöz recai iyilik sever bir hırsızdır. Çaldığı birçok şeyi fakirlere verir. Cingöz Recai çok muzip hayatın eğlencesini seven bir adamdır. Cingöz Recai’nin başı sıkıştığında muhakkak bir b planı vardır. Aynı zamanda çok nazik ve zarih bir kişiliği vardır. Hırsızlık yapmaktadır fakat, herzaman hakedenden çalmaktadır. Şahane oyuncu kadrosu ve Şahane bir ekiple Cingöz Recai izlenmesi gereken bir filmdir. Filmin başrolünü Kenan İmirzalıoğlu, Haluk Bilginer ve Meryem Uzerli gibi ünlü isimler yer almaktadır. Filmin senaryosu Kerem Deren ve Pınar Bulut tarafından yazılmış, Yönetmen koltuğunda ise Onur Ünlü yer almaktadır. Muhteşem kadrosu ise Muhteşem nefes kesen aksiyon dolu sahnelerle izlenebilecek yerli bir aksiyon filmidir.

Cingöz Recai Full HD Tek Parça izle

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (10)