CM101MMXI Fundamentals Tek Parça Full izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
9.3 IMDB Puanı 428 Görüntülenme

CM101MMXI Fundamentals Tek Parça Full izle

Yönetmen:

Oyuncular:

CM101MMXI Fundamentals İzle, CM101MMXI Fundamentals full izle, CM101MMXI Fundamentals 1080p izle, CM101MMXI Fundamentals Tek Parça izle, 2012 Türkiye yapımı olan CM101MMXI Fundamentals filminin toplam süresi 2 saat 14 dakika'dır. Filmin Imdb aldığı puan ise 9,3'tür. Filmin yer aldığı film türleri ise Belgesel ve Komedi'dir. Filmin yönetmenliğini Murat Dündar yapmıştır. Filmin senaryo yazarlığını ve başrol oyunculuğunu ise Cem Yilmaz'dır.

CM101MMXI Fundamentals Filminin Konusu : Günlük yaşamın komik küçük detayları; Bizi güldüren basit şeyler. Cem Yılmaz'dan unutulmaz bir performans. Yılmaz, insanlığın ilişkiler, teknoloji ve profesyonel yaşamla mücadelesi hakkındaki komik hikayeleriyle seyirciyi yakalar. Yılmaz, doğru bir şekilde düşünüldüğünde bir yiyecek dağıtımının veya bir cenazenin eğlenceli olabileceğini bize kanıtlıyor.
Film açılmıyorsa Kaynak Bölümünden diğer parçalardan izleyebilirsiniz. Dizi Bölümlerinide bulabilirsiniz.


CM101MMXI Fundamentals izle

CM101MMXI Fundamentals İzle, CM101MMXI Fundamentals full izle, CM101MMXI Fundamentals 1080p izle, CM101MMXI Fundamentals Tek Parça izle, 2012 Türkiye yapımı olan CM101MMXI Fundamentals filminin toplam süresi 2 saat 14 dakika’dır. Filmin Imdb aldığı puan ise 9,3’tür. Filmin yer aldığı film türleri ise Belgesel ve Komedi’dir. Filmin yönetmenliğini Murat Dündar yapmıştır. Filmin senaryo yazarlığını ve başrol oyunculuğunu ise Cem Yilmaz’dır.

CM101MMXI Fundamentals Filminin Konusu : Günlük yaşamın komik küçük detayları; Bizi güldüren basit şeyler. Cem Yılmaz’dan unutulmaz bir performans. Yılmaz, insanlığın ilişkiler, teknoloji ve profesyonel yaşamla mücadelesi hakkındaki komik hikayeleriyle seyirciyi yakalar. Yılmaz, doğru bir şekilde düşünüldüğünde bir yiyecek dağıtımının veya bir cenazenin eğlenceli olabileceğini bize kanıtlıyor.

CM101MMXI Fundamentals Tek Parça izle

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  CM101MMXI Fundamentals

  Yayın Tarihi:

  03 Ocak 2013

  Senaryo:

  Cem Yilmaz

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?