Çocuklar Sana Emanet full izle 1080p
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6,6 IMDB Puanı 1 Yorum 1,882 Görüntülenme

Çocuklar Sana Emanet full izle 1080p

Çocuklar Sana Emanet İzle, Çocuklar Sana Emanet filmi izle, Çocuklar Sana Emanet Sinema Çekimi izle, Çocuklar Sana Emanet full izle, Çocuklar Sana Emanet 1080p izle, Çocuklar Sana Emanet hd izle, "Çocuklar Sana Emanet" Babam ve Oğlum filminin yönetmeni'ni bu film de de yönetmen koltuğunda görüyoruz. Filmin 49 saniyelik fragmanına baktığımızda bir adamın köye gelişiyle köydeki ailesini korkutmasını konu alıyor. Bu adam geçmişte kötü birşey yapmış ve bu kötülük ona musallat olmuş. Filmin senaryosu Çağan IRMAK tarafından yazılmış ve Çağan IRMAK yönetmen koltuğunda oturmaktadır. Filmin oyuncuları ise Engin Akyürek, Hilal Altınbilek, Şerif Sezer, Birsen Dürülü, Osman Alkaş gibi oyuncular oynamaktadır. Bu filmde biraz dram birazda gerilim yaşarsınız. Filmi izlerken fazla gerilmeyin, fazlada gözyaşı dökmeyiniz. Film Dram ve Gerilim Türlerinde diğer filmlerle rekabet etmektedir.

Filmin Konusu : 'Çocuklar Sana Emanet' anlamına gelen 'Çocuk Güvenliği size' Travmatik trafik kazasından kurtarılan iç mimar Kerem (Engin Akyürek) hikayesi daha sonra şifacı kadın ve köy halkı ile zaman harcıyor ama bu gizem, gerilim ve umut dolu.
Film açılmıyorsa Kaynak Bölümünden diğer parçalardan izleyebilirsiniz. Dizi Bölümlerinide bulabilirsiniz.


Çocuklar Sana Emanet İzle

Çocuklar Sana Emanet İzle, Çocuklar Sana Emanet filmi izle, Çocuklar Sana Emanet Sinema Çekimi izle, Çocuklar Sana Emanet full izle, Çocuklar Sana Emanet 1080p izle, Çocuklar Sana Emanet hd izle, “Çocuklar Sana Emanet” Babam ve Oğlum filminin yönetmeni’ni bu film de de yönetmen koltuğunda görüyoruz. Filmin 49 saniyelik fragmanına baktığımızda bir adamın köye gelişiyle köydeki ailesini korkutmasını konu alıyor. Bu adam geçmişte kötü birşey yapmış ve bu kötülük ona musallat olmuş. Filmin senaryosu Çağan IRMAK tarafından yazılmış ve Çağan IRMAK yönetmen koltuğunda oturmaktadır. Filmin oyuncuları ise Engin Akyürek, Hilal Altınbilek, Şerif Sezer, Birsen Dürülü, Osman Alkaş gibi oyuncular oynamaktadır. Bu filmde biraz dram birazda gerilim yaşarsınız. Filmi izlerken fazla gerilmeyin, fazlada gözyaşı dökmeyiniz. Film Dram ve Gerilim Türlerinde diğer filmlerle rekabet etmektedir.

Filmin Konusu : ‘Çocuklar Sana Emanet’ anlamına gelen ‘Çocuk Güvenliği size’ Travmatik trafik kazasından kurtarılan iç mimar Kerem (Engin Akyürek) hikayesi daha sonra şifacı kadın ve köy halkı ile zaman harcıyor ama bu gizem, gerilim ve umut dolu.

Çocuklar Sana Emanet Full HD Tek Parça izle

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Çocuklar Sana Emanet

  Yayın Tarihi:

  23 Mart 2018

  Senaryo:

  Çagan Irmak

  Resimler

  "Çocuklar Sana Emanet full izle 1080p" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Yorumlar (1)