Dabbe 3 full izle 720p
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.3 IMDB Puanı 460 Görüntülenme

Dabbe 3 full izle 720p

(2012 - Türkiye)

Yönetmen:

Hasan Karacadağ

Oyuncular:

Nihan Aypolat, Koray Kadirağa, Pervin Bağdat, Elif Erdal, İsmail Yıldız, Mete Şahinoğlu, Nalan Örgüt, Elçin Atamgüç, Su Burcu Yazgı, Ceren Sertaç
Dabbe 3 izle, Dabbe 3 Sinema Çekimi izle, Dabbe 3 Tek Parça izle, Dabbe 3 full izle, Dabbe 3 filmini izle, Türk yönetmen Hasan Karacadağ olağandışı bir durumdur. Karacadağ korku havuzuna doğru atlayan Karacadağ, istismar filmleri ile kendi tarihi hakkında nasıl bir his uyandıracağını belirten ve genellikle film türünü kucaklamaya gönülsüz görünen bir ülkede - belli başlı istisnalar olsa da -. Yönetmen, ilk önce Karacadağ'ın daha görsel açıdan iddialı bir şekilde ilerlemesine ve ağır çaba sarf etmesine olanak tanıyan sürpriz bir darbe olan D @ BB'den etkilenen J-korku ile dikkat çekti. Her iki film de Karacadağ'ın ülkesinin zengin folklorunu alarak ve karanlık uçlarına iterek izleyicilerini şoke etme ve korkutma yeteneğini sergiledi. Ve yine D @ BB: Bir Cin Vakasi ile birlikte. Orijinal isabeti ile devam eden bu son çabalar, Japon etkisini daha çok Paranormal bir vibe lehine bırakıyor, ancak altta yatan mitoloji, evine kızgın cinlerin sahip olduğu bir Türk ailesini takip eden hikayeyle tamamen bölgesel kalıyor. Dabbe 3 filmini 720p görüntü kalitesi ile tek parça seçenekleriyle izleyebilirsiniz.
Film açılmıyorsa Kaynak Bölümünden diğer parçalardan izleyebilirsiniz. Dizi Bölümlerinide bulabilirsiniz.


Dabbe 3 izle

Dabbe 3 izle, Dabbe 3 Sinema Çekimi izle, Dabbe 3 Tek Parça izle, Dabbe 3 full izle, Dabbe 3 filmini izle, Türk yönetmen Hasan Karacadağ olağandışı bir durumdur. Karacadağ korku havuzuna doğru atlayan Karacadağ, istismar filmleri ile kendi tarihi hakkında nasıl bir his uyandıracağını belirten ve genellikle film türünü kucaklamaya gönülsüz görünen bir ülkede – belli başlı istisnalar olsa da -. Yönetmen, ilk önce Karacadağ’ın daha görsel açıdan iddialı bir şekilde ilerlemesine ve ağır çaba sarf etmesine olanak tanıyan sürpriz bir darbe olan D @ BB’den etkilenen J-korku ile dikkat çekti. Her iki film de Karacadağ’ın ülkesinin zengin folklorunu alarak ve karanlık uçlarına iterek izleyicilerini şoke etme ve korkutma yeteneğini sergiledi. Ve yine D @ BB: Bir Cin Vakasi ile birlikte. Orijinal isabeti ile devam eden bu son çabalar, Japon etkisini daha çok Paranormal bir vibe lehine bırakıyor, ancak altta yatan mitoloji, evine kızgın cinlerin sahip olduğu bir Türk ailesini takip eden hikayeyle tamamen bölgesel kalıyor. Dabbe 3 filmini 720p görüntü kalitesi ile tek parça seçenekleriyle izleyebilirsiniz.

Dabbe 3 Tek Parça izle

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?