Deli Aşk (2017) Sinema Çekimi izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.6 IMDB Puanı 710 Görüntülenme

Deli Aşk (2017) Sinema Çekimi izle

(2017 - Türkiye)

Yönetmen:

Murat Dündar ve Murat Kaman

Oyuncular:

Emrah Kaman, Pelin Akil, Safak Pekdemir, Toygan Avanoglu, Nilperi Sahinkaya, Burak Çelik, Gülhan Tekin, Muhittin Korkmaz, Yasemin Öztürk, Can Yilmaz, Abdullah Sahin, Zafer Algöz, Hakan Altun, Cem Yilmaz
Deli Aşk İzle, Deli Aşk Türkçe Dublaj izle, Deli Aşk filmi izle, Deli Aşk Tek Parça izle, Deli Aşk full izle, 10 Mart 2017'de vizyona giren Deli aşk filmi başrol oyuncusu Emrah Kaman , yönetmenliğini ise Murat Dündar ve Murat Emre Kaman, filmin senaryosunu ise Murat Dündar ve Murat Emre Kaman yapmaktadır. Deli Aşk filmini tek parça olarak sitemizden ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Komedi türünde yer alan filmde çok farklı komik sahneler yer almaktadır. Ekrem Hakan Altun'u psikopat bir hale getirmiş ve bunun hikayesini filmde anlatmaktadır. Ekrem basit bir maraş dondurmacısıdır. Ekrem Guiness rekorlar kitabına girebilmek için dünyanın en büyük dondurmasını yapmış ve hem rekorlar kitabına girecek hemde 8 yıllık sevgilisine evlenme teklifi etmek istemektedir. Ekrem 8 yıllık sevgilisine evlenme teklifini etmiştir ve sevgiliside kabul etmemiştir. Ekrem sevgilisi tarafından terkedilmiştir ve herşey mafolmuş ve guiness rekorlar kitabınada girememiştir. Ekrem Neşe'den ayrıldığı ilk haftada bir psikiyatr'dan aldığı fikirle bir pavyona gider ve çok içer hesabı yüklü gelen ekrem orada bulunan zeynep tarafından kurtarılır. Zeynep Ekrem'in saf sevgisini çok sevmiştir ve ekreme karşı bir aşk beslemektedir. Ekrem Zeynep'in sadece kendini düşündüğünü anlayarak onla olmayacağını belirtmiştir ve Kendini anlayan Zeynep'le sevgili olmuşlardır.
Film açılmıyorsa Kaynak Bölümünden diğer parçalardan izleyebilirsiniz. Dizi Bölümlerinide bulabilirsiniz.
Takip Et


Deli Aşk İzle

Deli Aşk İzle, Deli Aşk Türkçe Dublaj izle, Deli Aşk filmi izle, Deli Aşk Tek Parça izle, Deli Aşk full izle, 10 Mart 2017’de vizyona giren Deli aşk filmi başrol oyuncusu Emrah Kaman , yönetmenliğini ise Murat Dündar ve Murat Emre Kaman, filmin senaryosunu ise Murat Dündar ve Murat Emre Kaman yapmaktadır. Deli Aşk filmini tek parça olarak sitemizden ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Komedi türünde yer alan filmde çok farklı komik sahneler yer almaktadır. Ekrem Hakan Altun’u psikopat bir hale getirmiş ve bunun hikayesini filmde anlatmaktadır. Ekrem basit bir maraş dondurmacısıdır. Ekrem Guiness rekorlar kitabına girebilmek için dünyanın en büyük dondurmasını yapmış ve hem rekorlar kitabına girecek hemde 8 yıllık sevgilisine evlenme teklifi etmek istemektedir. Ekrem 8 yıllık sevgilisine evlenme teklifini etmiştir ve sevgiliside kabul etmemiştir. Ekrem sevgilisi tarafından terkedilmiştir ve herşey mafolmuş ve guiness rekorlar kitabınada girememiştir. Ekrem Neşe’den ayrıldığı ilk haftada bir psikiyatr’dan aldığı fikirle bir pavyona gider ve çok içer hesabı yüklü gelen ekrem orada bulunan zeynep tarafından kurtarılır. Zeynep Ekrem’in saf sevgisini çok sevmiştir ve ekreme karşı bir aşk beslemektedir. Ekrem Zeynep’in sadece kendini düşündüğünü anlayarak onla olmayacağını belirtmiştir ve Kendini anlayan Zeynep’le sevgili olmuşlardır.

Deli Aşk Full HD Tek Parça izle

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?