Deli Dumrul (2017) Yerli film izle
4.6
Sizin Oyunuz:
Oylama: 4.6 /10 (5)
5.2 IMDB Puanı 12 Yorum 9,210 Görüntülenme

Deli Dumrul (2017) Yerli film izle

(2017 - Türkiye)

Yönetmen:

Burak Aksak

Oyuncular:

Zafer Algöz, Özgün Aydin, Cengiz Bozkurt, Eda Ece, Sahin Irmak, Salih Kalyon, Günay Karacaoglu, Necip Memili, Gülhan Tekin
Deli Dumrul 2017 İzle, Deli Dumrul 2017 Sinema Çekimi izle, Deli Dumrul 2017 Tek Parça izle, Deli Dumrul 2017 full izle, Doğa Bey'in bir oğlu olmuştur Doğa Bey oğlunu yükseğe kaldırırken oğlunu düşürmüştür :) film böyle başlamaktadır. Doğa Beyin oğlu büyümüş gençleşmiştir Doğa Beyin oğlu Oba da yaşayan birinin Ayısını boğmuştur. Doğa bey oğluna dumrul demektedir Dumrul, Ayı boğmuş, Boğayı devirmiş, Aygır tepelemiş ve sonunda kuzuları koyunları tokatlamıştır :). Deli Dumrul çok güçlü olmasına rağmen, Çok maldır :). Dumrul'un adı hiçbirşeyi beceremediği için obanın halkının ağzında Deli Dumrul olarak kalmıştır. Deli Dumrul'un babası Doğa Bey oğlunun akıllanması için Dede Korkut'a başvurur ve Dede Korkut'da Deli Dumrul'un evlenmesi gerektiğini dile getirmiştir. Deli Dumrul ve Günçiçek garip bir şekilde tanışmışlar ve görüşmeye başlamışlardır. Deli Dumrul ve Günçiçek birlikte bir köprü yapmışlardır. Deli Dumrul Azrail'e kafa tutmuş ve Azrail Deli Dumrul'a bir şartla onu öldürmeyeceğini söyler. Deli Dumrul'da bu şartı kabul etmiştir. Günçiçek Deniz korsanı ile gönül rızası olmadan evlenmiştir Obası fakir olan Günçiçek obası için korsan ile evlenmiştir.
Film açılmıyorsa Kaynak Bölümünden diğer parçalardan izleyebilirsiniz. Dizi Bölümlerinide bulabilirsiniz.


TELİF HAKKI NEDENİ İLE KALDIRILMIŞTIR.

Deli Dumrul 2017 İzle

Deli Dumrul 2017 İzle, Deli Dumrul 2017 Sinema Çekimi izle, Deli Dumrul 2017 Tek Parça izle, Deli Dumrul 2017 full izle, Doğa Bey’in bir oğlu olmuştur Doğa Bey oğlunu yükseğe kaldırırken oğlunu düşürmüştür 🙂 film böyle başlamaktadır. Doğa Beyin oğlu büyümüş gençleşmiştir Doğa Beyin oğlu Oba da yaşayan birinin Ayısını boğmuştur. Doğa bey oğluna dumrul demektedir Dumrul, Ayı boğmuş, Boğayı devirmiş, Aygır tepelemiş ve sonunda kuzuları koyunları tokatlamıştır :). Deli Dumrul çok güçlü olmasına rağmen, Çok maldır :). Dumrul’un adı hiçbirşeyi beceremediği için obanın halkının ağzında Deli Dumrul olarak kalmıştır. Deli Dumrul’un babası Doğa Bey oğlunun akıllanması için Dede Korkut’a başvurur ve Dede Korkut’da Deli Dumrul’un evlenmesi gerektiğini dile getirmiştir. Deli Dumrul ve Günçiçek garip bir şekilde tanışmışlar ve görüşmeye başlamışlardır. Deli Dumrul ve Günçiçek birlikte bir köprü yapmışlardır. Deli Dumrul Azrail’e kafa tutmuş ve Azrail Deli Dumrul’a bir şartla onu öldürmeyeceğini söyler. Deli Dumrul’da bu şartı kabul etmiştir. Günçiçek Deniz korsanı ile gönül rızası olmadan evlenmiştir Obası fakir olan Günçiçek obası için korsan ile evlenmiştir.

Deli Dumrul 2017 Full HD Tek Parça izle

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (12)