Deliha full izle
1.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 1.0 /10 (1)
4.7 IMDB Puanı 3 Yorum 3,366 Görüntülenme

Deliha full izle

(2014 - Türkiye)

Yönetmen:

Hakan Algül

Oyuncular:

Gupse Ozay, Umut Akçaboga, Derya Alabora, Gülsüm Alkan, Caner Alkaya, Furkan Altinyayla, Baris Arduç, Zabit Arslan, Serkan Atasoy, Ali Atlan
Deliha İzle, Deliha full izle, Deliha filmi izle, Deliha Tek Parça izle, Deliha 1080p izle, Deliha Donmadan izle, Türkiye'de ilk kez bir komedi oyuncusu kendi yaratımının karakterini ekranda oynuyor. Deliha, aşk arayışında biraz çılgın, kesin olarak doldurulan ve gerçekten iyi huylu bir genç kadının komik patlamaları izler. Filmin başrol oyuncusu Gupse Özay tarafından yazılan film, seyirci güldürücü ve macera dolu bir vaat vaat ediyor. Çılgın Zeliha'nın hikayesi, arkadaşlarıyla bir günde bir falcıya gittiğinde başlar. Aynı gün Cemal ve müthiş kardeşi Cemil, mahallede bir fotoğraf stüdyosu açıyor ve işler karmaşıklaşıyor. Deliha Filmini tek parça seçenekleriyle yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.
Film açılmıyorsa Kaynak Bölümünden diğer parçalardan izleyebilirsiniz. Dizi Bölümlerinide bulabilirsiniz.


Deliha izle

Deliha İzle, Deliha full izle, Deliha filmi izle, Deliha Tek Parça izle, Deliha 1080p izle, Deliha Donmadan izle, Türkiye’de ilk kez bir komedi oyuncusu kendi yaratımının karakterini ekranda oynuyor. Deliha, aşk arayışında biraz çılgın, kesin olarak doldurulan ve gerçekten iyi huylu bir genç kadının komik patlamaları izler. Filmin başrol oyuncusu Gupse Özay tarafından yazılan film, seyirci güldürücü ve macera dolu bir vaat vaat ediyor. Çılgın Zeliha’nın hikayesi, arkadaşlarıyla bir günde bir falcıya gittiğinde başlar. Aynı gün Cemal ve müthiş kardeşi Cemil, mahallede bir fotoğraf stüdyosu açıyor ve işler karmaşıklaşıyor. Deliha Filmini tek parça seçenekleriyle yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Deliha Tek Parça izle

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (3)