Dersimiz: Atatürk Full 720p Tek Parça izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.0 IMDB Puanı 190 Görüntülenme

Dersimiz: Atatürk Full 720p Tek Parça izle

Dersimiz: Atatürk İzle, Dersimiz: Atatürk filmi izle, Dersimiz: Atatürk full izle, Dersimiz: Atatürk 1080p izle, 2010 Türkiye yapımı olan Dersimiz: Atatürk filminin toplam süresi 1 saat 32 dakika'dır. Filmin Imdb'den aldığı puan ise 6,1'dir. Filmin yönetmenliğini ise Hamdi Alkan yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Halit Ergenç, Çetin Tekindor, Batuhan Karacakaya. Filmin senaryo yazarlığını ise Turgut Özakman yapmıştır.

Dersimiz: Atatürk Filminin Konusu : Bir grup ilkokul öğrencisine, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ün hayatını okumak zorunda kalacakları ödevler verilir. Yaşlı bir tarihçi, çocuklarının Atatürk'ün yaşam hikâyesini araştırırken, çocukluğundaki, çocuklarının ve askeri kariyerinin yıllarını anlatan, aynı zamanda çocuklarını sanal bir yolculuğa çıkarken, savaş sırasında en önemli cepheler arasında yol gösterecek. Türk Kurtuluş Savaşı.
Film açılmıyorsa Kaynak Bölümünden diğer parçalardan izleyebilirsiniz. Dizi Bölümlerinide bulabilirsiniz.


Dersimiz: Atatürk izle

Dersimiz: Atatürk İzle, Dersimiz: Atatürk filmi izle, Dersimiz: Atatürk full izle, Dersimiz: Atatürk 1080p izle, 2010 Türkiye yapımı olan Dersimiz: Atatürk filminin toplam süresi 1 saat 32 dakika’dır. Filmin Imdb’den aldığı puan ise 6,1’dir. Filmin yönetmenliğini ise Hamdi Alkan yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Halit Ergenç, Çetin Tekindor, Batuhan Karacakaya. Filmin senaryo yazarlığını ise Turgut Özakman yapmıştır.

Dersimiz: Atatürk Filminin Konusu : Bir grup ilkokul öğrencisine, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün hayatını okumak zorunda kalacakları ödevler verilir. Yaşlı bir tarihçi, çocuklarının Atatürk’ün yaşam hikâyesini araştırırken, çocukluğundaki, çocuklarının ve askeri kariyerinin yıllarını anlatan, aynı zamanda çocuklarını sanal bir yolculuğa çıkarken, savaş sırasında en önemli cepheler arasında yol gösterecek. Türk Kurtuluş Savaşı.

Dersimiz: Atatürk Tek Parça izle

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Dersimiz: Atatürk

  Yayın Tarihi:

  19 Mart 2010

  Senaryo:

  Turgut Özakman

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?