Devil’s Whisper izle (2017) Türkçe Dublaj
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
4.0 IMDB Puanı 814 Görüntülenme

Devil’s Whisper izle (2017) Türkçe Dublaj

(2017 - ABD)

Yönetmen:

Adam Ripp

Oyuncular:

Luca Oriel, Violkys Bustamante, Alison Fernandez, Marcos A. Ferraez, Benjamin A. Hoyt, Luna Maya, Julia Modesto, Olivia Negron, Jasper Polish, Rick Ravanello, Tessie Santiago, Steven Shaw, Coy Stewart, Justin Tinucci
Devil's Whisper İzle, Devil's Whisper Türkçe Dublaj izle, Devil's Whisper filmi izle, Devil's Whisper Tek Parça izle, Devil's Whisper full izle, Dindar bir Latino ailesinden gelen 15 yaşındaki Alejandro Duran, bir gün Katolik rahip olmak istiyor. Ancak Alex gizemli bir kutuyu keşfettiğinde, kendisine ait olan şeytani bir ruhu farkında olmadan serbest bırakır. Alex, onu ve sevdiği herkesi yok etmeden önce, insanın şafağından beri çocuklara eziyet eden bu eski iblini yenmenin bir yolunu bulmalıdır. Yüzeyde Devil's Whisper şeytani sahiplenme ile ilgili doğaüstü bir korku filmi ama çekirdeğinde, bastırılmış hatıralar, çocukluk travması ve istismar döngüsüyle ilgili bir psikolojik gerilim. Dram, Gerilim ve Korku tür yapım olan film 19 Ekim 2017'de vizyona girmiştir. Devil's Whisper filminin IMDB puanı ise 4.0'dır. 1 Saat 25 dakika süren film gerçekten başarılı korku ve gerilim sahneleri vardır. Filmin yönetmenliğini ise Adam Ripp üstlenmektedir. Filmin başrolünde ise Luca Oriel yer almaktadır. Alex şeytani gücü olan bir kutu yanlışlıkla babası ile parçalayarak şeytani ruhu serbest bırakmıştır. Dedesinin kolyesini alıp boynuna takan Alex garip ve ürpertici olayları heryerde yaşamaktadır. Alex bu eski iblisi yenmenin bir yolunu bularak iblisten kurtulmak zorundadır. Alex'i iyileştirmek için aileside Alex'in yanında olmuş ve Alex'e sonsuz destek vermişlerdir. Alex iblisle karşılaşmış ve onu kendi iradesi ile yenmiştir.
Film açılmıyorsa Kaynak Bölümünden diğer parçalardan izleyebilirsiniz. Dizi Bölümlerinide bulabilirsiniz.


Devil’s Whisper İzle

Devil’s Whisper İzle, Devil’s Whisper Türkçe Dublaj izle, Devil’s Whisper filmi izle, Devil’s Whisper Tek Parça izle, Devil’s Whisper full izle, Dindar bir Latino ailesinden gelen 15 yaşındaki Alejandro Duran, bir gün Katolik rahip olmak istiyor. Ancak Alex gizemli bir kutuyu keşfettiğinde, kendisine ait olan şeytani bir ruhu farkında olmadan serbest bırakır. Alex, onu ve sevdiği herkesi yok etmeden önce, insanın şafağından beri çocuklara eziyet eden bu eski iblini yenmenin bir yolunu bulmalıdır. Yüzeyde Devil’s Whisper şeytani sahiplenme ile ilgili doğaüstü bir korku filmi ama çekirdeğinde, bastırılmış hatıralar, çocukluk travması ve istismar döngüsüyle ilgili bir psikolojik gerilim. Dram, Gerilim ve Korku tür yapım olan film 19 Ekim 2017’de vizyona girmiştir. Devil’s Whisper filminin IMDB puanı ise 4.0’dır. 1 Saat 25 dakika süren film gerçekten başarılı korku ve gerilim sahneleri vardır. Filmin yönetmenliğini ise Adam Ripp üstlenmektedir. Filmin başrolünde ise Luca Oriel yer almaktadır. Alex şeytani gücü olan bir kutu yanlışlıkla babası ile parçalayarak şeytani ruhu serbest bırakmıştır. Dedesinin kolyesini alıp boynuna takan Alex garip ve ürpertici olayları heryerde yaşamaktadır. Alex bu eski iblisi yenmenin bir yolunu bularak iblisten kurtulmak zorundadır. Alex’i iyileştirmek için aileside Alex’in yanında olmuş ve Alex’e sonsuz destek vermişlerdir. Alex iblisle karşılaşmış ve onu kendi iradesi ile yenmiştir.

Devil’s Whisper Full HD Tek Parça izle

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?