Arkadaşlar sitemizde videolar açılmıyorsa bilinki telif yemiştir. Bu konuyla ilgili yukarıda iletişim kısmından bildirimde bulunabilirsiniz.


Devrim Arabaları izle

Devrim Arabaları İzle, Devrim Arabaları full izle, Devrim Arabaları 1080p izle, Devrim Arabaları Tek Parça izle, 2008 Türkiye yapımı olan Devrim Arabaları filminin toplam süresi 1 saat 55 dakika’dır. Filmin yer aldığı film türü ise Dram’dır. Filmin yönetmenliğini Tolga Örnek yapmıştır. Filmin senaryo yazarlığını ise Murat Disli ve Tolga Örnek yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Haluk Bilginer, Taner Birsel, Charles Carroll

Devrim Arabaları Filminin Konusu : Film, 1961 yılında Türkiye’de tasarlanan ve üretilen ilk otomobil olan Devrim’in gelişimine dayanmaktadır. Askeri darbe yıllarında Türkiye kendi arabalarını üretemedi. Ancak Paşa, Türk halkının kendi arabalarını üretebileceğine inanarak 2 araba sipariş etti. Gunduz ve onunla mühendisler sadece 130 günde 2 araba üretmelidir!

Devrim Arabaları Tek Parça izle

357 Görüntülenme
ingilizce öğrenme programı
Devrim Arabaları 720P Full izle
8.0 IMDB Puanı

Devrim Arabaları 720P Full izle

(Cars of the Revolution)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Murat Disli, Tolga Örnek
Ödüller 2 ödül
Devrim Arabaları İzle, Devrim Arabaları full izle, Devrim Arabaları 1080p izle, Devrim Arabaları Tek Parça izle, 2008 Türkiye yapımı olan Devrim Arabaları filminin toplam süresi 1 saat 55 dakika'dır. Filmin yer aldığı film türü ise Dram'dır. Filmin yönetmenliğini Tolga Örnek yapmıştır. Filmin senaryo yazarlığını ise Murat Disli ve Tolga Örnek yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Haluk Bilginer, Taner Birsel, Charles Carroll

Devrim Arabaları Filminin Konusu : Film, 1961 yılında Türkiye'de tasarlanan ve üretilen ilk otomobil olan Devrim'in gelişimine dayanmaktadır. Askeri darbe yıllarında Türkiye kendi arabalarını üretemedi. Ancak Paşa, Türk halkının kendi arabalarını üretebileceğine inanarak 2 araba sipariş etti. Gunduz ve onunla mühendisler sadece 130 günde 2 araba üretmelidir!