Direniş Karatay Sinema Çekimi izle (2018)
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
2 Yorum 1,130 Görüntülenme

Direniş Karatay Sinema Çekimi izle (2018)

(2018 - Türkiye)

Yönetmen:

Selahattin Sancaklı

Oyuncular:

Mehmet Aslantug, Fikret Kuskan, Yurdaer Okur, Alperen Duymaz, Burcu Özberk, Nik Xhelilaj, Tugrul Tulek, Furkan Palali, Ece Yasar, Cahit Kayaoglu, Volkan Keskin, Bahadir Yenisehirlioglu, Nefise Karatay, Ertugrul Sakar, Latif Koru, Buhara Ali Mete, Yilmaz Meydaneri, Kutay Köktürk, Yusuf Aytekin, Mithat Korkmaz
Direniş Karatay izle, Direniş Karatay Sinema Çekimi izle, Direniş Karatay Tek Parça izle, Direniş Karatay full izle, Direniş Karatay Online izle, 9 Mart 2018'de Vizyona girecek olan Direniş Karatay filminin yönetmen koltuğunda Selahattin Sancaklı otururken, filmin senaryosunu ise Selman Kayabaşı ve Uğur Uzunok birlikte yazmışlardır. Filmin başrolünü Mehmet Aslantuğ, Fikret Kuşkan ve Yurdaer Okur paylaşırken, filmin Moğol tarihine dayandığını ve büyük savaşların nasıl kazanıldığını konu alan bir filmdir. Alaattin Keykubad'ın zehirlenerek öldürülmesinden sonra Guyaseddin tahta geçmiştir fakat, babası gibi devleti yönetecek birisi değildir ve Bunu iyi fark eden Moğollar devletin üstüne daha çok baskı yapmaktadırlar. Emir Celaleddin Karatay bu baskıların bitmesi için bir plan yapar. Tüm tecrübesi ve gücü ile direniş hazırlıklarına başlayan Celaleddin Karatay, gencinden yaşlısına, kadın erkek demeden Anadolu’nun sessiz kahramanlarını da yanına alır ve Anadolu'yu dönülmez bir durumdan zorda olsa döndürmek zorundadır. Tüm herşey Emir Celaleddin Karatay'ın yaptıklarına ve yapacaklarına bağlıdır.
Film açılmıyorsa Kaynak Bölümünden diğer parçalardan izleyebilirsiniz. Dizi Bölümlerinide bulabilirsiniz.
Takip Et


Direniş Karatay izle

Direniş Karatay izle, Direniş Karatay Sinema Çekimi izle, Direniş Karatay Tek Parça izle, Direniş Karatay full izle, Direniş Karatay Online izle, 9 Mart 2018’de Vizyona girecek olan Direniş Karatay filminin yönetmen koltuğunda Selahattin Sancaklı otururken, filmin senaryosunu ise Selman Kayabaşı ve Uğur Uzunok birlikte yazmışlardır. Filmin başrolünü Mehmet Aslantuğ, Fikret Kuşkan ve Yurdaer Okur paylaşırken, filmin Moğol tarihine dayandığını ve büyük savaşların nasıl kazanıldığını konu alan bir filmdir. Alaattin Keykubad’ın zehirlenerek öldürülmesinden sonra Guyaseddin tahta geçmiştir fakat, babası gibi devleti yönetecek birisi değildir ve Bunu iyi fark eden Moğollar devletin üstüne daha çok baskı yapmaktadırlar. Emir Celaleddin Karatay bu baskıların bitmesi için bir plan yapar. Tüm tecrübesi ve gücü ile direniş hazırlıklarına başlayan Celaleddin Karatay, gencinden yaşlısına, kadın erkek demeden Anadolu’nun sessiz kahramanlarını da yanına alır ve Anadolu’yu dönülmez bir durumdan zorda olsa döndürmek zorundadır. Tüm herşey Emir Celaleddin Karatay’ın yaptıklarına ve yapacaklarına bağlıdır.

Direniş Karatay Full HD Tek Parça izle

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (2)