Direniş Karatay Sinema Çekimi izle (2018)
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
8,0 IMDB Puanı 3 Yorum 2,638 Görüntülenme

Direniş Karatay Sinema Çekimi izle (2018)

Direniş Karatay izle, Direniş Karatay Sinema Çekimi izle, Direniş Karatay Tek Parça izle, Direniş Karatay full izle, Direniş Karatay Online izle, 9 Mart 2018'de Vizyona girecek olan Direniş Karatay filminin yönetmen koltuğunda Selahattin Sancaklı otururken, filmin senaryosunu ise Selman Kayabaşı ve Uğur Uzunok birlikte yazmışlardır. Filmin başrolünü Mehmet Aslantuğ, Fikret Kuşkan ve Yurdaer Okur paylaşırken, filmin Moğol tarihine dayandığını ve büyük savaşların nasıl kazanıldığını konu alan bir filmdir. Alaattin Keykubad'ın zehirlenerek öldürülmesinden sonra Guyaseddin tahta geçmiştir fakat, babası gibi devleti yönetecek birisi değildir ve Bunu iyi fark eden Moğollar devletin üstüne daha çok baskı yapmaktadırlar. Emir Celaleddin Karatay bu baskıların bitmesi için bir plan yapar. Tüm tecrübesi ve gücü ile direniş hazırlıklarına başlayan Celaleddin Karatay, gencinden yaşlısına, kadın erkek demeden Anadolu’nun sessiz kahramanlarını da yanına alır ve Anadolu'yu dönülmez bir durumdan zorda olsa döndürmek zorundadır. Tüm herşey Emir Celaleddin Karatay'ın yaptıklarına ve yapacaklarına bağlıdır.
Film açılmıyorsa Kaynak Bölümünden diğer parçalardan izleyebilirsiniz. Dizi Bölümlerinide bulabilirsiniz.


Direniş Karatay izle

Direniş Karatay izle, Direniş Karatay Sinema Çekimi izle, Direniş Karatay Tek Parça izle, Direniş Karatay full izle, Direniş Karatay Online izle, 9 Mart 2018’de Vizyona girecek olan Direniş Karatay filminin yönetmen koltuğunda Selahattin Sancaklı otururken, filmin senaryosunu ise Selman Kayabaşı ve Uğur Uzunok birlikte yazmışlardır. Filmin başrolünü Mehmet Aslantuğ, Fikret Kuşkan ve Yurdaer Okur paylaşırken, filmin Moğol tarihine dayandığını ve büyük savaşların nasıl kazanıldığını konu alan bir filmdir. Alaattin Keykubad’ın zehirlenerek öldürülmesinden sonra Guyaseddin tahta geçmiştir fakat, babası gibi devleti yönetecek birisi değildir ve Bunu iyi fark eden Moğollar devletin üstüne daha çok baskı yapmaktadırlar. Emir Celaleddin Karatay bu baskıların bitmesi için bir plan yapar. Tüm tecrübesi ve gücü ile direniş hazırlıklarına başlayan Celaleddin Karatay, gencinden yaşlısına, kadın erkek demeden Anadolu’nun sessiz kahramanlarını da yanına alır ve Anadolu’yu dönülmez bir durumdan zorda olsa döndürmek zorundadır. Tüm herşey Emir Celaleddin Karatay’ın yaptıklarına ve yapacaklarına bağlıdır.

Filmin Konusu : Guyaseddin babası Alaattin Keykubat zehirlendiğinde ve öldürüldüğünde tahttan geçti. Ama babası gibi yetenekli bir devlet adamı değil. Bu durum Moğol baskısının artmasına yol açıyor. Celaleddin Karatay halkın bu ezilmesine karşı büyük bir direniş hazırlamayı planlıyor. Tüm tecrübe ve güçle direnişe hazırlanmaya başlayan Celaleddin Karatay, genç ve yaşlı Anadolu’nun sessiz kahramanlarını kadınlardan ve erkeklerden alır.

Direniş Karatay Full HD Tek Parça izle

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Direnis Karatay

  Yayın Tarihi:

  09 Mart 2018

  Senaryo:

  Selman Kayabasi, Ugur Uzunok

  Yorumlar (3)