Disenchantment 1.Sezon 10.Bölüm İzle


Disenchantment 1.Sezon 10.Bölüm Konusu : Dagmar, herkes tarafından sevilen ve zikzak bir Zøg de dahil olmak üzere krallığa tekrar girer. Oona derhal Dagmar’a karşı bir hoşnutsuzluktan vazgeçer ve pozisyonunu tekrarlar. Tüm krallığın Elfo için bir cenaze töreni; Ancak Dagmar ve Oona Elfo’nun okyanusa düşen cesediyle sonuçlanan bir kavgaya girerler. Oona, Odval ile birlikte bir tür anlaşma yapar ve Zøg Derek’i kulede “güvenli” tutarken. Dagmar, gününü Bean’in yerine getirmesi için bir kaderi olduğunu ilan ederek geçirmeye çalışır. Zøg, Tess’in geçmişte olan şeyleri görmek için geri döndüğü kristal topu kullanan Luci’ye daha fazla şey anlatıyor. Krallığın sakinleri aniden taşa dönüşürler ve Dagmar Bean’i gizli bir kütüphaneye götürürken, Luci, Dagom’un onu yıllar önce zehirlemeyi denediğini Zøg’a gösterir. Dagmar, tüm Dreamland’e zehiri daha fazla saldırarak, Zøg hariç herkesi taşa çevirir. Dagmar ve Bean yaratıklarla bir teknede kaçarken Luci birileri tarafından yakalanır. Bir post-krediler sahnesinde, Elfo’nun cesedi kıyıya yıkar ve gizemli figürler tarafından alınır.

3,007 Görüntülenme
FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ.
Disenchantment 1.Sezon Full 720p Tek Parça izle
7.3 IMDB Puanı

Disenchantment 1.Sezon Full 720p Tek Parça izle

(Disenchantment)
Senaryo Matt Groening, Josh Weinstein
Disenchantment 1.Sezon İzle, Disenchantment 1.Sezon Altyazılı izle, Disenchantment 1.Sezon Full izle, Disenchantment 1.Sezon Tüm Bölümleri izle, 2018 ABD Yapımı olan Disenchantment dizisinin 1.sezonu'nu tek parça seçenekleriyle full olarak izleyebilirsiniz. Bölüm başına ortalama süresi ise 30 dakika'dır. Dizinin Imdb'den aldığı puan ise 7,3'tür. Dizinin toplam bölüm sayısı ise 10 bölüm'dür. Dizinin yaratıcıları ise Matt Groening ve Josh Weinstein yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Robin Atkin Downes, Abbi Jacobson, Eric André

Disenchantment 1.Sezon Konusu : Princess Tiabeanie "Bean", ensestli kralın oğlu ve Bentwood'un kraliçesi olan Prens Guysbert'le evli olduğu düşünülen Dreamland'in perişan bir prensesidir. Hediyelerini incelerken Bean, Bean'i kötülüğe çevirmeyi umuduyla iki karanlık mage tarafından gönderilen Luci adında bir iblis alır. Luci, babasının Kral Zøg'un daha güçlü olabileceği gibi, evliliğin basit olduğunu düşünürken, Bean'in çıkmazına sempati duyan, eğlenceli ve sevecen bir baş belası olarak sona erer. Bu arada, iyimser bir elf olan Elfo, şekerlemesiyle mutlu bir hayat geçirir ve elf alemini halkının öfkesine bırakır. Elfo, maalesef kendisini bir kılıçla kasıp kavuran Guysbert'i geri çevirmek için zamanında geldi. Fasulye, Elfo ve Luci kaçarken Prens Merkimer, Fasulye ile evlenmek için sıraya girer ve adamları peşinden koşar. Grup, Wishmaster'ı görmek için bir peri tarafından yol tarifi alıyor, ancak onun yerine Washmaster olduğu ortaya çıkıyor. Onları çevreleyen herkesle Bean, Elfo ve Luci'yi alır ve yüksek bir uçurumdan atlar.