Disenchantment 1.Sezon 2.Bölüm İzle


Disenchantment 1.Sezon 2.Bölüm Konusu : Fasulye, Elfo ve Luci, onları Merkimer tarafından Dreamland’a geri götüren “kurtarıldı”. Elfo daha fazla büyü yaratmak için kanını kullanmak isteyen Sorcerio tarafından alınır ve böylece Zøg hayatın iksirini kazanabilir. Luci’nin önerisinde Bean, Merkimer’ye evlenmeden önce bir bekarlığa veda partisine sahip olma fikriyle yaklaşıyor. Ayrıca Zøg ve Sorcerio’nun Elfo’yu kanından tahliye etme planını keşfeder, böylece onları kandırmak için domuz kanını kullanırlar. Bekarlığa veda partisinde, tüm mürettebat, Merkimer’nin deniz kızları tarafından öldürüldüğü umuduyla deniz kızı adasına gider. Bunun yerine, onları müttefik Bozsaklar olarak ortaya çıksa da, onları ölümcül Borçlardan kurtaran morsiler tarafından alınır. Fasulye sonunda umudunu kaybeder; Ancak susuz bir Merkimer, çoğunlukla domuz kanı olan “elf kanı” nı keşfeder ve Elfo onu bir domuzun içine dönüştürmesi için onu ikna etmeye ikna eder. Bıkmış olan besini evliliğini reddetti ve Zøg sonunda kızı ile aynı fikirde. Bu, Bentwood’un kralı atar ve o ve Zøg, Bean, Elfo ve Luci’nin mutlu bir şekilde izlediği bir dövüşte şeyleri halleder.

FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ.
Disenchantment 1.Sezon Full 720p Tek Parça izle
7.3 IMDB Puanı

Disenchantment 1.Sezon Full 720p Tek Parça izle

(Disenchantment)
Senaryo Matt Groening, Josh Weinstein
Disenchantment 1.Sezon İzle, Disenchantment 1.Sezon Altyazılı izle, Disenchantment 1.Sezon Full izle, Disenchantment 1.Sezon Tüm Bölümleri izle, 2018 ABD Yapımı olan Disenchantment dizisinin 1.sezonu'nu tek parça seçenekleriyle full olarak izleyebilirsiniz. Bölüm başına ortalama süresi ise 30 dakika'dır. Dizinin Imdb'den aldığı puan ise 7,3'tür. Dizinin toplam bölüm sayısı ise 10 bölüm'dür. Dizinin yaratıcıları ise Matt Groening ve Josh Weinstein yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Robin Atkin Downes, Abbi Jacobson, Eric André

Disenchantment 1.Sezon Konusu : Princess Tiabeanie "Bean", ensestli kralın oğlu ve Bentwood'un kraliçesi olan Prens Guysbert'le evli olduğu düşünülen Dreamland'in perişan bir prensesidir. Hediyelerini incelerken Bean, Bean'i kötülüğe çevirmeyi umuduyla iki karanlık mage tarafından gönderilen Luci adında bir iblis alır. Luci, babasının Kral Zøg'un daha güçlü olabileceği gibi, evliliğin basit olduğunu düşünürken, Bean'in çıkmazına sempati duyan, eğlenceli ve sevecen bir baş belası olarak sona erer. Bu arada, iyimser bir elf olan Elfo, şekerlemesiyle mutlu bir hayat geçirir ve elf alemini halkının öfkesine bırakır. Elfo, maalesef kendisini bir kılıçla kasıp kavuran Guysbert'i geri çevirmek için zamanında geldi. Fasulye, Elfo ve Luci kaçarken Prens Merkimer, Fasulye ile evlenmek için sıraya girer ve adamları peşinden koşar. Grup, Wishmaster'ı görmek için bir peri tarafından yol tarifi alıyor, ancak onun yerine Washmaster olduğu ortaya çıkıyor. Onları çevreleyen herkesle Bean, Elfo ve Luci'yi alır ve yüksek bir uçurumdan atlar.