Disenchantment 1.Sezon 3.Bölüm İzle


Disenchantment 1.Sezon 3.Bölüm Konusu : Kraliçe Oona’nın yılan kökünün etkisi altındayken, Fasulye, Elfo ve Luci, Bean’i onlara katılmaya ikna eden bir cinsiyete duyarlı hırsız çetesine giriyor. Luci’nin ısrar etmesiyle, Bean, atalarının dinlenme yerlerine girer ve değerli eşyalarını çalar, ancak hırsızlar onlara ihanet eder ve yakalanırlar. Zøg’in veziri Odval’in önerisine göre, herkesin bir kedi olduğunu düşünen Luci’nin Bean’in kişisel iblisinden habersiz olduğunun farkında olmadan, Bean’den bir şeytan çıkarmak için Big Jo adında bir exorcist almaya karar verdiler. Big Jo, Luci’yi mühürleyip ayrılmayı başarıyor. Bean kendini temiz ve huzur içinde hissederken, Elfo, Luci’yi geri almaları gerektiğine ve birkaç başka şeytanla birlikte bir yanardağa fırlatılacağını öğrenir. Bean ve Elfo değerli eşyalarını alarak hırsızlara geri dönerler ve Büyük Jo’ya ulaşırlar ve parçalara ayrılırlar ve volkanın içine atlarlar. Luci’yi başarılı bir şekilde serbest bıraktığında, Elfo yanlışlıkla Big Jo’nun arabasını dağıtarak dağın tepesine çöker ve tüm diğer şeytanları dünyaya bırakır.

FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ.
Disenchantment 1.Sezon Full 720p Tek Parça izle
7.3 IMDB Puanı

Disenchantment 1.Sezon Full 720p Tek Parça izle

(Disenchantment)
Senaryo Matt Groening, Josh Weinstein
Disenchantment 1.Sezon İzle, Disenchantment 1.Sezon Altyazılı izle, Disenchantment 1.Sezon Full izle, Disenchantment 1.Sezon Tüm Bölümleri izle, 2018 ABD Yapımı olan Disenchantment dizisinin 1.sezonu'nu tek parça seçenekleriyle full olarak izleyebilirsiniz. Bölüm başına ortalama süresi ise 30 dakika'dır. Dizinin Imdb'den aldığı puan ise 7,3'tür. Dizinin toplam bölüm sayısı ise 10 bölüm'dür. Dizinin yaratıcıları ise Matt Groening ve Josh Weinstein yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Robin Atkin Downes, Abbi Jacobson, Eric André

Disenchantment 1.Sezon Konusu : Princess Tiabeanie "Bean", ensestli kralın oğlu ve Bentwood'un kraliçesi olan Prens Guysbert'le evli olduğu düşünülen Dreamland'in perişan bir prensesidir. Hediyelerini incelerken Bean, Bean'i kötülüğe çevirmeyi umuduyla iki karanlık mage tarafından gönderilen Luci adında bir iblis alır. Luci, babasının Kral Zøg'un daha güçlü olabileceği gibi, evliliğin basit olduğunu düşünürken, Bean'in çıkmazına sempati duyan, eğlenceli ve sevecen bir baş belası olarak sona erer. Bu arada, iyimser bir elf olan Elfo, şekerlemesiyle mutlu bir hayat geçirir ve elf alemini halkının öfkesine bırakır. Elfo, maalesef kendisini bir kılıçla kasıp kavuran Guysbert'i geri çevirmek için zamanında geldi. Fasulye, Elfo ve Luci kaçarken Prens Merkimer, Fasulye ile evlenmek için sıraya girer ve adamları peşinden koşar. Grup, Wishmaster'ı görmek için bir peri tarafından yol tarifi alıyor, ancak onun yerine Washmaster olduğu ortaya çıkıyor. Onları çevreleyen herkesle Bean, Elfo ve Luci'yi alır ve yüksek bir uçurumdan atlar.