Disenchantment 1.Sezon Full 720p Tek Parça izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.3 IMDB Puanı 2,277 Görüntülenme

Disenchantment 1.Sezon Full 720p Tek Parça izle

Disenchantment 1.Sezon İzle, Disenchantment 1.Sezon Altyazılı izle, Disenchantment 1.Sezon Full izle, Disenchantment 1.Sezon Tüm Bölümleri izle, 2018 ABD Yapımı olan Disenchantment dizisinin 1.sezonu'nu tek parça seçenekleriyle full olarak izleyebilirsiniz. Bölüm başına ortalama süresi ise 30 dakika'dır. Dizinin Imdb'den aldığı puan ise 7,3'tür. Dizinin toplam bölüm sayısı ise 10 bölüm'dür. Dizinin yaratıcıları ise Matt Groening ve Josh Weinstein yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Robin Atkin Downes, Abbi Jacobson, Eric André

Disenchantment 1.Sezon Konusu : Princess Tiabeanie "Bean", ensestli kralın oğlu ve Bentwood'un kraliçesi olan Prens Guysbert'le evli olduğu düşünülen Dreamland'in perişan bir prensesidir. Hediyelerini incelerken Bean, Bean'i kötülüğe çevirmeyi umuduyla iki karanlık mage tarafından gönderilen Luci adında bir iblis alır. Luci, babasının Kral Zøg'un daha güçlü olabileceği gibi, evliliğin basit olduğunu düşünürken, Bean'in çıkmazına sempati duyan, eğlenceli ve sevecen bir baş belası olarak sona erer. Bu arada, iyimser bir elf olan Elfo, şekerlemesiyle mutlu bir hayat geçirir ve elf alemini halkının öfkesine bırakır. Elfo, maalesef kendisini bir kılıçla kasıp kavuran Guysbert'i geri çevirmek için zamanında geldi. Fasulye, Elfo ve Luci kaçarken Prens Merkimer, Fasulye ile evlenmek için sıraya girer ve adamları peşinden koşar. Grup, Wishmaster'ı görmek için bir peri tarafından yol tarifi alıyor, ancak onun yerine Washmaster olduğu ortaya çıkıyor. Onları çevreleyen herkesle Bean, Elfo ve Luci'yi alır ve yüksek bir uçurumdan atlar.
Film açılmıyorsa Kaynak Bölümünden diğer parçalardan izleyebilirsiniz. Dizi Bölümlerinide bulabilirsiniz.

Disenchantment 1.Sezon 4.Bölüm İzle


Disenchantment 1.Sezon 4.Bölüm Konusu : Bir prenses olarak statüsü ve itibarı nedeniyle, Bean, hiç kimseyle gerçek bir ilişkiye sahip olamayacağı gerçeğinden dolayı hüsrana uğruyor. Zøg zehirli çeşme suyu içmeye başlar ve Oona tarafından halkının Spa’sına götürülür. Burada Chazz adında bir çalışan, Zøg’a öykülerinde işkence yapmaya başlar. Bu arada, kale sakinleri bir parti atıyor. Bean bunu biriyle bağlamak için kullanmayı isterken, Elfo onun gerçek hislerini ona söyleme fırsatını kullanmak istiyor. Parti, liderlerinin Sven’in, Elfo’yu kızdırmak için Bean’in ilgisini çekeceği vikingler tarafından aniden taşınıyor. Bean ve Sven yapmak üzereyken, Elfo onları keser ve yanlışlıkla Bean’in prenses olduğunu ortaya çıkarır. Daha sonra Sven, Dreamland’i ele geçirmek ve onun yanında Bean yönetimine sahip olmak için gerçek niyetini ortaya koyuyor. Üçlü, Sven’i zehirli çeşmeyi içmeye ve ondan ve vikinglerinden kurtulmak için kandırdı. Zøg’un gelmesi için partiyi zamanında temizlemeyi başardılar, ama bacadaki ayrılan vücut kısımlarını kızdırdı. Bean, Elfo ve Luci, güneşin doğuşunu sessizce izliyorlar.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Disenchantment

  Yayın Tarihi:

  17 Ağustos 2018

  Senaryo:

  Matt Groening, Josh Weinstein

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?