Disenchantment 1.Sezon 5.Bölüm İzle


Disenchantment 1.Sezon 5.Bölüm Konusu : Partiyi takiben Zøg, bir rahibe olabilmesi için Bean’i bir kiliseye gönderir. Hemen atılıyor ve Zøg hiçbir şey için iyi olmalarından dolayı ona hakaret ediyor. Hizmetçi Bunty, kocası Stan ve sayısız çocukları ile buluşuyor. Bean, bir uygulayıcı ve işkenceci olan Stan’a çırak olarak davranmaya karar verir. Elfo, onu çok fazla bebekle besleyen Bunty ile kalıyor, o yüzden ormana kaçıyor. Bean, Gwen adında sempati duyduğu bir cadıyla tanışır. Onu yürütme zamanı geldiğinde, Bean bunu yapmak için kendini getiremez ve krallığı terk eder. O ve Luci, Elfo’nun ayak izlerini, ormana koşup onları takip ederek, şu anda bir yamyamlık Hansel ve Gretel’in sahip olduğu şeker evinin üzerine geldiğini ortaya çıkardığında buluyor. Fasulye ve Luci, Elfo’yu kurtarmak için zamana varır ve Bean, kardeşleri bir şeker baltasıyla öldürmekle kalmaz, kendi kendini savunmada da olsa. Gwen aniden bir lanetten iyileşir ve affedilir. Zøg, Bean’e, onunla gurur duyduğunu söyler, ancak paranın dişleriyle dalga geçmeye devam ederse onu öldürmekle tehdit eder.

FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ.
Disenchantment 1.Sezon Full 720p Tek Parça izle
7.3 IMDB Puanı

Disenchantment 1.Sezon Full 720p Tek Parça izle

(Disenchantment)
Senaryo Matt Groening, Josh Weinstein
Disenchantment 1.Sezon İzle, Disenchantment 1.Sezon Altyazılı izle, Disenchantment 1.Sezon Full izle, Disenchantment 1.Sezon Tüm Bölümleri izle, 2018 ABD Yapımı olan Disenchantment dizisinin 1.sezonu'nu tek parça seçenekleriyle full olarak izleyebilirsiniz. Bölüm başına ortalama süresi ise 30 dakika'dır. Dizinin Imdb'den aldığı puan ise 7,3'tür. Dizinin toplam bölüm sayısı ise 10 bölüm'dür. Dizinin yaratıcıları ise Matt Groening ve Josh Weinstein yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Robin Atkin Downes, Abbi Jacobson, Eric André

Disenchantment 1.Sezon Konusu : Princess Tiabeanie "Bean", ensestli kralın oğlu ve Bentwood'un kraliçesi olan Prens Guysbert'le evli olduğu düşünülen Dreamland'in perişan bir prensesidir. Hediyelerini incelerken Bean, Bean'i kötülüğe çevirmeyi umuduyla iki karanlık mage tarafından gönderilen Luci adında bir iblis alır. Luci, babasının Kral Zøg'un daha güçlü olabileceği gibi, evliliğin basit olduğunu düşünürken, Bean'in çıkmazına sempati duyan, eğlenceli ve sevecen bir baş belası olarak sona erer. Bu arada, iyimser bir elf olan Elfo, şekerlemesiyle mutlu bir hayat geçirir ve elf alemini halkının öfkesine bırakır. Elfo, maalesef kendisini bir kılıçla kasıp kavuran Guysbert'i geri çevirmek için zamanında geldi. Fasulye, Elfo ve Luci kaçarken Prens Merkimer, Fasulye ile evlenmek için sıraya girer ve adamları peşinden koşar. Grup, Wishmaster'ı görmek için bir peri tarafından yol tarifi alıyor, ancak onun yerine Washmaster olduğu ortaya çıkıyor. Onları çevreleyen herkesle Bean, Elfo ve Luci'yi alır ve yüksek bir uçurumdan atlar.