Disenchantment 1.Sezon 6.Bölüm İzle


Disenchantment 1.Sezon 6.Bölüm Konusu : Bean, bir kez daha Elfo ve Luci ile daha fazla sefalet için gizlice girer. Zoe, Bean’i yapmaya yetmeyeceğini düşünürken, aile, Oona ve oğlu Derek’in vatanı olan Dankmire’ye seyahat ederken ona bir büyükelçi yapmaya karar verir. Oraya vardıklarında, grup, inşa edilen bir kanal nedeniyle Dreamlanders ile yıllardır savaşan Dankmircilerin geleneklerini ortaya koyuyor. Her iki taraf da kanalın mülkiyetini üstlendi ve Zøg Oona ile evlendikten sonra çatışmalar sona erdi. Durumu ele alan Bean ile etkilenen Zøg, bir ziyafette konuşma yapmasını istedi. Ne söyleyeceğine dair düşüncenin stresinden kurtulun, Luci Bean’in içkisini çırpıyor ve bankette kendini ve ailesini küçük düşürdüğü ve onları topraklarından kovalayan Dankmirlileri kızdırdığı sarhoşluğu gösteriyor. Oona onu güvenli bir şekilde geri döndürüyor, ancak Zøg ve Derek tepeler tarafından çekilir ve Bean, Elfo ve Luci onları kurtarır. Zøg sonunda Bean ile gurur duyduğunu ve Hay Man’a gitmesine izin verdiğini, ilk başta katılması için ona izin vermediğini kabul etti.

FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ.
Disenchantment 1.Sezon Full 720p Tek Parça izle
7.3 IMDB Puanı

Disenchantment 1.Sezon Full 720p Tek Parça izle

(Disenchantment)
Senaryo Matt Groening, Josh Weinstein
Disenchantment 1.Sezon İzle, Disenchantment 1.Sezon Altyazılı izle, Disenchantment 1.Sezon Full izle, Disenchantment 1.Sezon Tüm Bölümleri izle, 2018 ABD Yapımı olan Disenchantment dizisinin 1.sezonu'nu tek parça seçenekleriyle full olarak izleyebilirsiniz. Bölüm başına ortalama süresi ise 30 dakika'dır. Dizinin Imdb'den aldığı puan ise 7,3'tür. Dizinin toplam bölüm sayısı ise 10 bölüm'dür. Dizinin yaratıcıları ise Matt Groening ve Josh Weinstein yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Robin Atkin Downes, Abbi Jacobson, Eric André

Disenchantment 1.Sezon Konusu : Princess Tiabeanie "Bean", ensestli kralın oğlu ve Bentwood'un kraliçesi olan Prens Guysbert'le evli olduğu düşünülen Dreamland'in perişan bir prensesidir. Hediyelerini incelerken Bean, Bean'i kötülüğe çevirmeyi umuduyla iki karanlık mage tarafından gönderilen Luci adında bir iblis alır. Luci, babasının Kral Zøg'un daha güçlü olabileceği gibi, evliliğin basit olduğunu düşünürken, Bean'in çıkmazına sempati duyan, eğlenceli ve sevecen bir baş belası olarak sona erer. Bu arada, iyimser bir elf olan Elfo, şekerlemesiyle mutlu bir hayat geçirir ve elf alemini halkının öfkesine bırakır. Elfo, maalesef kendisini bir kılıçla kasıp kavuran Guysbert'i geri çevirmek için zamanında geldi. Fasulye, Elfo ve Luci kaçarken Prens Merkimer, Fasulye ile evlenmek için sıraya girer ve adamları peşinden koşar. Grup, Wishmaster'ı görmek için bir peri tarafından yol tarifi alıyor, ancak onun yerine Washmaster olduğu ortaya çıkıyor. Onları çevreleyen herkesle Bean, Elfo ve Luci'yi alır ve yüksek bir uçurumdan atlar.