Disenchantment 1.Sezon 7.Bölüm İzle


Disenchantment 1.Sezon 7.Bölüm Konusu : Sarhoşken, Bean, Elfo ve Luci onları bir çukurun içine atan veba devriyesi tarafından toplanır. Hayatları yakılmak üzereyken, Elfo Bean’i öpmeye çalışır, ama o onu reddeder. Elfo dışarı çıkmayı başarırlar ve Elfo’nun onu öpmeye çalışmadığını iddia ettiği için Elfo’nun uzun boylu bir kız arkadaşı olduğu, kızıl saçlı ve bir gözü olduğu iddia edilir. Üçlü bir ilaca yöneldi ve zehirlenme halindeyken, Bean Elfo’nun kız arkadaşını gördüğünü iddia ediyor. O gitmek ve onu bulmak için kraliyet muhafızı gönderir ve daha sonra öğrendikleri Tess adlı bir deveyi geri getiriyorlar. Tess, evinden alınmış olmaktan üzgündü, ama Elfo’nun yoldaşlığıyla birlikte gitmeyi kabul ediyor, böylece ondan gerçek bir iş görebiliyor. Elfo bir kristal top kullanarak biter ve Tess aniden herkesin gerçeği görebilir. Bu, Elfo’ya gerçekte Bean’i anlatıyor ve bir yangın bir çetenin üçü ve Tess’i kovalamasına neden oluyor. Uyuşturucuyu, mafyayı çevirmek için kullanırlar ve Tess, Bean ve Elfo’yla nihayet öpüşürken, başka bir sarhoş halde olsa da bırakır.

FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ.
Disenchantment 1.Sezon Full 720p Tek Parça izle
7.3 IMDB Puanı

Disenchantment 1.Sezon Full 720p Tek Parça izle

(Disenchantment)
Senaryo Matt Groening, Josh Weinstein
Disenchantment 1.Sezon İzle, Disenchantment 1.Sezon Altyazılı izle, Disenchantment 1.Sezon Full izle, Disenchantment 1.Sezon Tüm Bölümleri izle, 2018 ABD Yapımı olan Disenchantment dizisinin 1.sezonu'nu tek parça seçenekleriyle full olarak izleyebilirsiniz. Bölüm başına ortalama süresi ise 30 dakika'dır. Dizinin Imdb'den aldığı puan ise 7,3'tür. Dizinin toplam bölüm sayısı ise 10 bölüm'dür. Dizinin yaratıcıları ise Matt Groening ve Josh Weinstein yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Robin Atkin Downes, Abbi Jacobson, Eric André

Disenchantment 1.Sezon Konusu : Princess Tiabeanie "Bean", ensestli kralın oğlu ve Bentwood'un kraliçesi olan Prens Guysbert'le evli olduğu düşünülen Dreamland'in perişan bir prensesidir. Hediyelerini incelerken Bean, Bean'i kötülüğe çevirmeyi umuduyla iki karanlık mage tarafından gönderilen Luci adında bir iblis alır. Luci, babasının Kral Zøg'un daha güçlü olabileceği gibi, evliliğin basit olduğunu düşünürken, Bean'in çıkmazına sempati duyan, eğlenceli ve sevecen bir baş belası olarak sona erer. Bu arada, iyimser bir elf olan Elfo, şekerlemesiyle mutlu bir hayat geçirir ve elf alemini halkının öfkesine bırakır. Elfo, maalesef kendisini bir kılıçla kasıp kavuran Guysbert'i geri çevirmek için zamanında geldi. Fasulye, Elfo ve Luci kaçarken Prens Merkimer, Fasulye ile evlenmek için sıraya girer ve adamları peşinden koşar. Grup, Wishmaster'ı görmek için bir peri tarafından yol tarifi alıyor, ancak onun yerine Washmaster olduğu ortaya çıkıyor. Onları çevreleyen herkesle Bean, Elfo ve Luci'yi alır ve yüksek bir uçurumdan atlar.