Disenchantment 1.Sezon 8.Bölüm İzle


Disenchantment 1.Sezon 8.Bölüm Konusu : Bir geçit töreninde, Elfo bir kişi tarafından kaçırılır ve Bean, Zøg’a onu bulmak için bir arayışla yaklaşır. Tesadüf eseri, Sorcerio, Gwen’in yakılan şekerleme evinde bir kitap bulur ve yaşam iksirinin sırrının Eternity Pendant adlı bir flakona bağlı olduğunu ve görevine Bean ve Luci ile birlikte gelmeye karar verdiğine karar verir. Onları hayatın iksirini almış olan eski kocası Malfus’a götüren Gwen’le tanışırlar, ancak bir mağarada bir keşiş haline gelmiştir. Grubu, “dünyadaki kenarlara” yönlendirir; burada, şişeyle ilgili olarak onları bilgilendiren bir griffin haline gelir. Big Jo’nun flakonu bulabileceği ve kısa bir süre sonra Bean ve Luci’yi kaldıraç olarak kaçıracağı için Elfo’nun kaçırdığı ortaya çıktı. Bir çölün ortasında Lost City of Cremorrah’ı bulup, Big Jo ve asistanı Porky’nin bir şövalyenin dikkatini dağıtırken şişeyi bulmayı başardılar. Big Jo, kumla dolduğunda Big Jo’yu gömmekten kaçıyor. Bu arada, Enchantress ve Cloyd adlı Luci’yi gönderen mülteciler, Dreamland’ın düşüşü için hazırladıkları sırada Bean’i tebrik ediyorlar.

FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ.
Disenchantment 1.Sezon Full 720p Tek Parça izle
7.3 IMDB Puanı

Disenchantment 1.Sezon Full 720p Tek Parça izle

(Disenchantment)
Senaryo Matt Groening, Josh Weinstein
Disenchantment 1.Sezon İzle, Disenchantment 1.Sezon Altyazılı izle, Disenchantment 1.Sezon Full izle, Disenchantment 1.Sezon Tüm Bölümleri izle, 2018 ABD Yapımı olan Disenchantment dizisinin 1.sezonu'nu tek parça seçenekleriyle full olarak izleyebilirsiniz. Bölüm başına ortalama süresi ise 30 dakika'dır. Dizinin Imdb'den aldığı puan ise 7,3'tür. Dizinin toplam bölüm sayısı ise 10 bölüm'dür. Dizinin yaratıcıları ise Matt Groening ve Josh Weinstein yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Robin Atkin Downes, Abbi Jacobson, Eric André

Disenchantment 1.Sezon Konusu : Princess Tiabeanie "Bean", ensestli kralın oğlu ve Bentwood'un kraliçesi olan Prens Guysbert'le evli olduğu düşünülen Dreamland'in perişan bir prensesidir. Hediyelerini incelerken Bean, Bean'i kötülüğe çevirmeyi umuduyla iki karanlık mage tarafından gönderilen Luci adında bir iblis alır. Luci, babasının Kral Zøg'un daha güçlü olabileceği gibi, evliliğin basit olduğunu düşünürken, Bean'in çıkmazına sempati duyan, eğlenceli ve sevecen bir baş belası olarak sona erer. Bu arada, iyimser bir elf olan Elfo, şekerlemesiyle mutlu bir hayat geçirir ve elf alemini halkının öfkesine bırakır. Elfo, maalesef kendisini bir kılıçla kasıp kavuran Guysbert'i geri çevirmek için zamanında geldi. Fasulye, Elfo ve Luci kaçarken Prens Merkimer, Fasulye ile evlenmek için sıraya girer ve adamları peşinden koşar. Grup, Wishmaster'ı görmek için bir peri tarafından yol tarifi alıyor, ancak onun yerine Washmaster olduğu ortaya çıkıyor. Onları çevreleyen herkesle Bean, Elfo ve Luci'yi alır ve yüksek bir uçurumdan atlar.