Disenchantment 1.Sezon 9.Bölüm İzle


Disenchantment 1.Sezon 9.Bölüm Konusu : Üçlü macerasından serüvenle geri dönüyor ve insanları geri getirmek için Elfo’nun kanını kullanmaya çalışıyor. Ancak, kolye hala çalışmıyor. Bir uzman getirilir ve Elfo’nun gerçek bir elf olmadığını ve onu Rüya bölgesinden çıkaran Zøg’ı kızdırdığını ortaya çıkarır. Odval, Bean ve Luci’nin gitmesine ve onu bulmasına izin verir, böylece o ve şövalyeler takip edebilir. Fasulye ve Luci, Elfo’yu kendi akrabasıyla yeniden bir araya getirmeye karar veren Elfo’yu bulur. Fasulye ve Luci elfler ile karışırken, Elfo onun yarı elf olduğu babasından öğrenir, diğer yarısı ise Zøg’nin adamlarının gelişiyle kesintiye uğradığı için bir gizemdir. Bean, Elfo, Luci ve elfler şövalyelerle savaşırlar ve Elfwood’u onları yakalamadan önce mühürlerler, ancak Elfo onu öldürürken bir El delirdiğinde zafer kısa yaşar. Zøg, iksirin, bir zehirle taşa dönüştürülen Bean’in annesi Dagmar’ı canlandırmak için iksir istediğini ortaya koyuyor. Gardiyanlardan birinden elf kanı olan Bean, Dagfo üzerindeki armağanı, Elfo üzerinde ağlamaklı bir buluşmayı paylaştıkça kullanmayı seçiyor.

FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ.
Disenchantment 1.Sezon Full 720p Tek Parça izle
7.3 IMDB Puanı

Disenchantment 1.Sezon Full 720p Tek Parça izle

(Disenchantment)
Senaryo Matt Groening, Josh Weinstein
Disenchantment 1.Sezon İzle, Disenchantment 1.Sezon Altyazılı izle, Disenchantment 1.Sezon Full izle, Disenchantment 1.Sezon Tüm Bölümleri izle, 2018 ABD Yapımı olan Disenchantment dizisinin 1.sezonu'nu tek parça seçenekleriyle full olarak izleyebilirsiniz. Bölüm başına ortalama süresi ise 30 dakika'dır. Dizinin Imdb'den aldığı puan ise 7,3'tür. Dizinin toplam bölüm sayısı ise 10 bölüm'dür. Dizinin yaratıcıları ise Matt Groening ve Josh Weinstein yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Robin Atkin Downes, Abbi Jacobson, Eric André

Disenchantment 1.Sezon Konusu : Princess Tiabeanie "Bean", ensestli kralın oğlu ve Bentwood'un kraliçesi olan Prens Guysbert'le evli olduğu düşünülen Dreamland'in perişan bir prensesidir. Hediyelerini incelerken Bean, Bean'i kötülüğe çevirmeyi umuduyla iki karanlık mage tarafından gönderilen Luci adında bir iblis alır. Luci, babasının Kral Zøg'un daha güçlü olabileceği gibi, evliliğin basit olduğunu düşünürken, Bean'in çıkmazına sempati duyan, eğlenceli ve sevecen bir baş belası olarak sona erer. Bu arada, iyimser bir elf olan Elfo, şekerlemesiyle mutlu bir hayat geçirir ve elf alemini halkının öfkesine bırakır. Elfo, maalesef kendisini bir kılıçla kasıp kavuran Guysbert'i geri çevirmek için zamanında geldi. Fasulye, Elfo ve Luci kaçarken Prens Merkimer, Fasulye ile evlenmek için sıraya girer ve adamları peşinden koşar. Grup, Wishmaster'ı görmek için bir peri tarafından yol tarifi alıyor, ancak onun yerine Washmaster olduğu ortaya çıkıyor. Onları çevreleyen herkesle Bean, Elfo ve Luci'yi alır ve yüksek bir uçurumdan atlar.