Devam Ediyor
Halka Dizisi izle
6.0 IMDB Puanı

Halka Dizisi izle

Kategori
Halka Dizisi Tanıtım
Trt1 ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan Halka dizisinin oyuncu kadrosu belli oldu. Es film tarafından TRT için hazırlanan Halka dizisi sezonun en iddialı dizileri arasına adını yazdırmayı başarmıştır. Güçlü kadrosu ile dikkatleri üzerine çeken dizinin karakterleri oldukça ilginç. Karakterleri belli olan dizinin oyuncuları;
En son Show tv ekranlarında yayınlanan Aşk laftan anlamaz dizisinin başrollerinde oynayan Hande Erçel, Halka dizisi ile ekranlara geri dönüyor. Müjde karakteri ile ekranların karşısına geçecek oyuncunun performansı oldukça beğenilmektedir.
2015 yılında FoxTv ekranlarında yayınlanan Kiraz Mevsimi dizisiyle adını duyurmayı başarmış Serkan Çayoğlu en son Börü dizisi ile ekranlarda görünmüştü. Genç ve yakışıklı oyuncu Halka dizisinde Cihangir Karakterine hayat verecektir.
Özellikle adını Ulan İstanbul dizisi ile duyurmuş yakışıklı oyuncu, en son Kanal D ekranlarında yayınlanan İnsanlık Suçu dizinde rol alan Kaan Yıldırım’da Halka dizisinde rol alan sağlam kadro arasına girmiştir. Yıldırım dizide Kaan karakterini canlandıracaktır.
En son Kaan yıldırımla birlikte İnsanlık Suçu dizisinde rol alan başarılı oyuncu Ahmet Memtaz Taylan, Halka dizisinde Cemak Sandıkçı karakterini canlandıracaktır. Onlarca filmde rol alan usta sanatçı Burak Sergen en son yeraldığı Çukur dizisiyle adından sıklıkla söz ettirmeyi başarmış oyuncu halka dizisinde ekranlarda olacak. Bu oyuncuların yanı sıra Dilan Telkök, Funda İlhan, Nazan Kesal, Serhat Midyat, Umut karadağ gibi oyuncular da Halka dizisinin kadrosuna girmiştir. İzlemek için halka dizisi yerli dizi izle yazarak ulaşabilirsiniz.

Dizi hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın