Düğün Dernek 2 Sünnet Full İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.6 IMDB Puanı 1,446 Görüntülenme

Düğün Dernek 2 Sünnet Full İzle

(2015 - Türkiye)

Yönetmen:

Selçuk Aydemir

Oyuncular:

Ahmet Kural, Murat Cemcir, Rasim Öztekin, Barış Yıldız, Devrim Yakut, İnan Ulaş Torun, Şinasi Yurtsever, Erdal Tosun, Açalya Samyeli Danoğlu, Ayhan Taş, Jelena Bolic, Juris Strenga, Deniz Erayvaz, Lelde Dreimane, Hakan Akın, Ferit Aktuğ, Tuna Kırlı, Giray Altınok, Alper Kadayıfçı, Nükhet Duru, Mustafa Keser, Zahide Yetiş
Düğün Dernek 2 Sünnet İzle, Düğün Dernek 2 Sünnet filmi izle, Düğün Dernek 2 Sünnet Sinema Çekimi izle, Düğün Dernek 2 Sünnet full izle, Düğün Dernek 2 Sünnet 1080p izle, Dügün Dernek 2: Sünnet'te (Geleneksel Olmayan Sünnet), Dügün Dernek'in (Geleneksel Düğün), kutu duyumunun maceraları devam ediyor. Serisinin ilk filminde oğlunu evlendikten sonra İsmail torununun sünnetiyle ilgili stres yaşıyor. Eski mürettebat bir araya geldiğinde, İsmail kendisini her türlü düşünülemez sıkıntıda bulur ve bilmeden önce sünnet partisinin kent çapında bir evrime dönüştüğünü bilir. Bir kez daha Selçuk Aydemir tarafından yazılan ve yönetilen Dügün Dernek 2: Sünnet (Geleneksel Olmayan Sünnet), izleyicilere bol bol kahkahalar vaat ediyor. İşler hızla karmaşıklaştıkça, koşturulmuş müstahzarlarda bile romantizm için bir yer var, ama bu sünnet gerçekleşecek, cehenneme ya da yüksek suya! Düğün Dernek 2 Sünnet filmini tek parça halinde seyredebilirsiniz.
Film açılmıyorsa Kaynak Bölümünden diğer parçalardan izleyebilirsiniz. Dizi Bölümlerinide bulabilirsiniz.
Takip Et


Düğün Dernek 2 Sünnet izle

Düğün Dernek 2 Sünnet İzle, Düğün Dernek 2 Sünnet full izle, Düğün Dernek 2 Sünnet filmi izle, Düğün Dernek 2 Sünnet Sansürsüz izle, Düğün Dernek 2 Sünnet 1080p izle, Dügün Dernek 2: Sünnet’te (Geleneksel Olmayan Sünnet), Dügün Dernek’in (Geleneksel Düğün), kutu duyumunun maceraları devam ediyor. Serisinin ilk filminde oğlunu evlendikten sonra İsmail torununun sünnetiyle ilgili stres yaşıyor. Eski mürettebat bir araya geldiğinde, İsmail kendisini her türlü düşünülemez sıkıntıda bulur ve bilmeden önce sünnet partisinin kent çapında bir evrime dönüştüğünü bilir. Bir kez daha Selçuk Aydemir tarafından yazılan ve yönetilen Dügün Dernek 2: Sünnet (Geleneksel Olmayan Sünnet), izleyicilere bol bol kahkahalar vaat ediyor. İşler hızla karmaşıklaştıkça, koşturulmuş müstahzarlarda bile romantizm için bir yer var, ama bu sünnet gerçekleşecek, cehenneme ya da yüksek suya! Düğün Dernek 2 Sünnet filmini tek parça halinde seyredebilirsiniz.

Düğün Dernek 2 Sünnet Tek Parça izle

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?