Dunkirk izle (2017) Türkçe Dublaj
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.3 IMDB Puanı 1,127 Görüntülenme

Dunkirk izle (2017) Türkçe Dublaj

(2017 - ABD)

Yönetmen:

Christopher Nolan

Oyuncular:

Fionn Whitehead, Mark Rylance, Tom Hardy, Harry Styles, Barry Keoghan, Aneurin Barnard, Kenneth Branagh, Jack Lowden, James d'Arcy, Cillian Murphy, Matthew Marsh, Damien Bonnard, James Bloor, Bobby Lockwood, Brandon Duracher, Miranda Nolan, Elliott Tittensor, Johnny Otto, Bradley Hall, Valiant Michael, Bill Milner, Jack Cutmore-Scott
Dunkirk İzle, Dunkirk Türkçe Dublaj izle, Dunkirk filmi izle, Dunkirk Tek Parça izle, Dunkirk full izle, 2.Dünya savaşında Nazi Almanyası düşmanlarına karşı büyük bir üstünlük kurmuştur. Filmin hikayesine göre Fransız, İngiliz ve Kanada askerlerine ait müttefik ordulardan 400 bin asker sıkışmış durumdadır. Fransa'nın Dunkirk bölgesinde Alman askerlerinin kuşatmasından sonra kalan askerler kuşatılmış ve Dunkirk'den ayrılmak için gemi beklemektedirler. Almanlar sıkıştırdıkları müttefik orduların üzerlerine ara sıra bomba bırakarak askerlerin kaçmasını önlemek istemektedirler. İngiliz Komutan, askerleri kumsal'dan kurtarmak için farklı fikirlere ihtiyacı vardır. Dunkirk bölgesinde yer alan Kanada, Fransız ve ingiliz askerler, Almanlar tarafından kuşatılmış Dunkirk'den çıkmak için ellerinden gelen herşeyi yapacaklardır. Düşman uçakları tarafından kaçmaya çalışan askerler de bombardıman'a ugramaktadırlar. Filmin süresi 1 saat 39 dakikadır. Film 21 Temmuz 2017'de Vizyona girmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda ise Christopher Nolan oturmaktadır. Filmin başrolünü ise Fionn Whitehead, Mark Rylance ve Tom Hardy taşımaktadır. Film Savaş, Tarih ve Dram Kategorilerinde boy göstermektedir. Filmin hikaye yazarı ise Christopher Nolan'dır. Dunkirk filmini izlerken kendinizi 2.Dünya savaşında hissedeceksiniz.
Film açılmıyorsa Kaynak Bölümünden diğer parçalardan izleyebilirsiniz. Dizi Bölümlerinide bulabilirsiniz.


Dunkirk İzle

Dunkirk İzle, Dunkirk Türkçe Dublaj izle, Dunkirk filmi izle, Dunkirk Tek Parça izle, Dunkirk full izle, 2.Dünya savaşında Nazi Almanyası düşmanlarına karşı büyük bir üstünlük kurmuştur. Filmin hikayesine göre Fransız, İngiliz ve Kanada askerlerine ait müttefik ordulardan 400 bin asker sıkışmış durumdadır. Fransa’nın Dunkirk bölgesinde Alman askerlerinin kuşatmasından sonra kalan askerler kuşatılmış ve Dunkirk’den ayrılmak için gemi beklemektedirler. Almanlar sıkıştırdıkları müttefik orduların üzerlerine ara sıra bomba bırakarak askerlerin kaçmasını önlemek istemektedirler. İngiliz Komutan, askerleri kumsal’dan kurtarmak için farklı fikirlere ihtiyacı vardır. Dunkirk bölgesinde yer alan Kanada, Fransız ve ingiliz askerler, Almanlar tarafından kuşatılmış Dunkirk’den çıkmak için ellerinden gelen herşeyi yapacaklardır. Düşman uçakları tarafından kaçmaya çalışan askerler de bombardıman’a ugramaktadırlar. Filmin süresi 1 saat 39 dakikadır. Film 21 Temmuz 2017’de Vizyona girmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda ise Christopher Nolan oturmaktadır. Filmin başrolünü ise Fionn Whitehead, Mark Rylance ve Tom Hardy taşımaktadır. Film Savaş, Tarih ve Dram Kategorilerinde boy göstermektedir. Filmin hikaye yazarı ise Christopher Nolan’dır. Dunkirk filmini izlerken kendinizi 2.Dünya savaşında hissedeceksiniz.

Dunkirk Full HD Tek Parça izle

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?