Evrenin Askerleri izle (1992) Türkçe Dublaj
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.0 IMDB Puanı 301 Görüntülenme

Evrenin Askerleri izle (1992) Türkçe Dublaj

(1992 - ABD)

Yönetmen:

Roland Emmerich

Oyuncular:

Jean-Claude Van Damme, Dolph Lundgren, Ally Walker, Ed O'Ross, Jerry Orbach, Leon Rippy, Tico Wells, Ralf Moeller, Robert Trebor, Gene Davis, Drew Snyder, Tommy 'Tiny' Lister, Simon Rhee, Eric Norris, Michael Winther, Joseph Malone, Rance Howard, Lilyan Chauvin, Monty Laird, Joanne Baron, Lupe Ontiveros, Jack Moore, John Storey, Bradford Bancroft, Thomas Rosales Jr., Trini Tran, Tai Thai, Rachel Wagner, Brandon Lambdin, Ned Bellamy, Paul Raczkowski, Daniel Demorest, Tanner Gill, Eddie Braun, Walter Robles, Jophery C. Brown, Dona Hardy, Leon Delaney, George Fisher, David Efron, Myron L. Lapka, Dave Digregorio, Rhino Michaels, R.D. Carpenter, Duane Davis, Shane Dixon, Joel Kramer, Rodd Wolff, Leilani Jones, Mike Rauseo, Stephen Wolfe Smith, Tom Taglang, Michael Jai White, John Anthony D'Angelo, Roger B. Ellsworth, Matt Thomas, Mirron E. Willis, Al Wyatt Jr., Allan Graf, Kamel Krifa, John DeMita, Jill Jaress, Michael Burnett, Floyd Goodat, Mark Hanson, Billy D. Lucas, Richard Nixon, Raymond Rivera, Kris Van Damme
Evrenin Askerleri 1992 İzle, Evrenin Askerleri 1992 Türkçe Dublaj izle, Evrenin Askerleri 1992 Tek Parça izle, Evrenin Askerleri 1992 full izle, 1992 Yapımı olan, Bilim Kurgu ve Aksiyon sahneleri bol olan, Yönetmen koltuğunda ise Roland Emmerich'ın oturduğu filmin başrolünü Jean-Claude Van Damme ve Dolph Lundgren paylaşmaktadır. Film 1969 yılındaki Vietnam savaşını konu almaktadır. Vietnam'da savaştan sonra ölmeden hayatta kalan 2 asker birbirlerini vurmuşlardır biri masum vietnamlıları esir olarak tutarken diğeride masum oldukları için salınmasını istemektedir. Bu nedenle 2 asker arasında çatışma çıkar ve ikiside ölür. Ölen bütün askerler alınıp, vucutları buza yatırılmış ve cesetlerin çürümemesi sağlanmıştır. Ölen askerlere bir takım şeyler yapılmış ve askerler herşeye rağmen ölümsüz olmuşlardır. Evrenin askerleri amerika tarafından kurulmuş, çok gizli bir teşkilattır.
Film açılmıyorsa Kaynak Bölümünden diğer parçalardan izleyebilirsiniz. Dizi Bölümlerinide bulabilirsiniz.
Takip Et


Evrenin Askerleri 1992 İzle

Evrenin Askerleri 1992 İzle, Evrenin Askerleri 1992 Türkçe Dublaj izle, Evrenin Askerleri 1992 Tek Parça izle, Evrenin Askerleri 1992 full izle, 1992 Yapımı olan, Bilim Kurgu ve Aksiyon sahneleri bol olan, Yönetmen koltuğunda ise Roland Emmerich’ın oturduğu filmin başrolünü Jean-Claude Van Damme ve Dolph Lundgren paylaşmaktadır. Film 1969 yılındaki Vietnam savaşını konu almaktadır. Vietnam’da savaştan sonra ölmeden hayatta kalan 2 asker birbirlerini vurmuşlardır biri masum vietnamlıları esir olarak tutarken diğeride masum oldukları için salınmasını istemektedir. Bu nedenle 2 asker arasında çatışma çıkar ve ikiside ölür. Ölen bütün askerler alınıp, vucutları buza yatırılmış ve cesetlerin çürümemesi sağlanmıştır. Ölen askerlere bir takım şeyler yapılmış ve askerler herşeye rağmen ölümsüz olmuşlardır. Evrenin askerleri amerika tarafından kurulmuş, çok gizli bir teşkilattır.

Evrenin Askerleri 1992 Full HD Tek Parça izle

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?