Fabricated City izle Türkçe Dublaj
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.0 IMDB Puanı 1 Yorum 725 Görüntülenme

Fabricated City izle Türkçe Dublaj

(Güney Kore - 2017)

Yönetmen:

Kwang-Hyun Park

Oyuncular:

Chang-wook Ji, Eun-kyung Shim, Jae-hong Ahn, Min-Jung Bae, Ho-jung Kim, Ki-chun Kim, Min-kyo Kim, Sang-ho Kim, Seul-gi Kim, Tae-won Kwon, Ha-Neui Lee, Jeong-se Oh, Won-cheol Shim, Kahlid Elijah Tapia, Hyeon Woo, Jun Yuk-San
Fabricated City izle, Fabricated City Türkçe Dublaj izle, Fabricated City Tek Parça izle, Fabricated City full izle, 2017 Yapımı olan film Güney Kore filmidir. Filmde Aksiyon sahneleri ve Gerilim sahneleri boldur. Filmin adaylığı vardır. En İyi Yeni Erkek Film Oyuncusu Dalında Baeksang Sanat Ödülü adaylığı vardır. Kwon yoo (Ji Chang wook) adlı bir oyuncusu işsizdir ancak sanal dünyada bir liderdir. Kwon yoo, cinayetle suçlanıyor. Oyun arkadaşları yardımıyla bu cinayet davasıyla ilgili gerçeği ortaya çıkarmaya çalışıyorlar. Online bir oyun vardır ve bu oyunda gerçeği anımsatan karakterler mevcuttur. Kwon YU internet kafede telefonu unutmuş olan bir bayanın yanına ücret ödeyeceği için gitmiş ve telefonu teslim etmiştir. O çıktıktan sonra evde olan bayan tecavüz edilmiş ve öldürülmüştür. Kwon YU'nun üstüne bir takım suçlar kalmıştır. Kwon YU çıktığı mahkemede suçlu bulunmuş ve müebbet hapis cezasına çarptırılmıştır. Oyunda oynadığı ekibi ile kendi üstüne atılan suçu yavaş yavaş ortaya çıkarmıştır ve bunları işleyen insanların aleyhine deliller sunarak kötü insanları hapse tıkmıştır.
Film açılmıyorsa Kaynak Bölümünden diğer parçalardan izleyebilirsiniz. Dizi Bölümlerinide bulabilirsiniz.


Fabricated City izle

Fabricated City izle, Fabricated City Türkçe Dublaj izle, Fabricated City Tek Parça izle, Fabricated City full izle, 2017 Yapımı olan film Güney Kore filmidir. Filmde Aksiyon sahneleri ve Gerilim sahneleri boldur. Filmin adaylığı vardır. En İyi Yeni Erkek Film Oyuncusu Dalında Baeksang Sanat Ödülü adaylığı vardır. Kwon yoo (Ji Chang wook) adlı bir oyuncusu işsizdir ancak sanal dünyada bir liderdir. Kwon yoo, cinayetle suçlanıyor. Oyun arkadaşları yardımıyla bu cinayet davasıyla ilgili gerçeği ortaya çıkarmaya çalışıyorlar. Online bir oyun vardır ve bu oyunda gerçeği anımsatan karakterler mevcuttur. Kwon YU internet kafede telefonu unutmuş olan bir bayanın yanına ücret ödeyeceği için gitmiş ve telefonu teslim etmiştir. O çıktıktan sonra evde olan bayan tecavüz edilmiş ve öldürülmüştür. Kwon YU’nun üstüne bir takım suçlar kalmıştır. Kwon YU çıktığı mahkemede suçlu bulunmuş ve müebbet hapis cezasına çarptırılmıştır. Oyunda oynadığı ekibi ile kendi üstüne atılan suçu yavaş yavaş ortaya çıkarmıştır ve bunları işleyen insanların aleyhine deliller sunarak kötü insanları hapse tıkmıştır.

Fabricated City Full HD Tek Parça izle

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (1)