Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar 2 Full 720p Türkçe Dublaj izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
283 Görüntülenme

Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar 2 Full 720p Türkçe Dublaj izle

Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar 2 izle, Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar 2 Altyazılı izle, Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar 2 Türkçe Dublaj izle, 2018 İngiltere ve ABD Ortak yapımı olan Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar 2 filminin toplam süresi henüz belli olmasa da filmin yer aldığı film türleri berlidir. Filmin yer aldığı türler Macera, Aile ve Fantastik'tir. Filmin yönetmenliğini David Yates yapmıştır. Filmin senaryo yazarlığını J.K. Rowling yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Eddie Redmayne, Katherine Waterston, Dan Fogler

Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar 2 Filmin konusu: İlk filmin sonunda güçlü karanlık büyücü Gellert Grindelwald, Newt Scamander'ın yardımıyla MACUSA (Amerika Birleşik Devletleri Sihirli Kongresi) tarafından ele geçirildi. Ancak, tehdidiyle ilgili iyi olan Grindelwald, gözaltından kaçtı ve en gerçek gündeminden habersiz olan takipçileri bir araya getirmeye başladı: büyücüler ve büyücüler, tüm büyülü olmayan varlıkların üzerinde egemenlik kurmak için.

Grindelwald'ın planlarını engellemeye çalışan Albus Dumbledore, yardım etmeyi kabul eden eski öğrencisi Newt Scamander'a, yalan söyleyen tehlikelerden habersiz olarak katılmaktadır. Aşk ve sadakat test edilir, hatta en keskin arkadaşlar ve aile arasında bile, giderek bölünmüş bir sihirbazlık dünyasında test edilir.
Film açılmıyorsa Kaynak Bölümünden diğer parçalardan izleyebilirsiniz. Dizi Bölümlerinide bulabilirsiniz.


Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar 2 izle

Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar 2 izle, Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar 2 Altyazılı izle, Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar 2 Türkçe Dublaj izle, 2018 İngiltere ve ABD Ortak yapımı olan Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar 2 filminin toplam süresi henüz belli olmasa da filmin yer aldığı film türleri berlidir. Filmin yer aldığı türler Macera, Aile ve Fantastik’tir. Filmin yönetmenliğini David Yates yapmıştır. Filmin senaryo yazarlığını J.K. Rowling yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Eddie Redmayne, Katherine Waterston, Dan Fogler

Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar 2 Filmin konusu: İlk filmin sonunda güçlü karanlık büyücü Gellert Grindelwald, Newt Scamander’ın yardımıyla MACUSA (Amerika Birleşik Devletleri Sihirli Kongresi) tarafından ele geçirildi. Ancak, tehdidiyle ilgili iyi olan Grindelwald, gözaltından kaçtı ve en gerçek gündeminden habersiz olan takipçileri bir araya getirmeye başladı: büyücüler ve büyücüler, tüm büyülü olmayan varlıkların üzerinde egemenlik kurmak için.

Grindelwald’ın planlarını engellemeye çalışan Albus Dumbledore, yardım etmeyi kabul eden eski öğrencisi Newt Scamander’a, yalan söyleyen tehlikelerden habersiz olarak katılmaktadır. Aşk ve sadakat test edilir, hatta en keskin arkadaşlar ve aile arasında bile, giderek bölünmüş bir sihirbazlık dünyasında test edilir.

Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar 2 Tek Parça izle

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

  Yayın Tarihi:

  16 Kasım 2018

  Senaryo:

  J.K. Rowling

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?