Gamba: Macera Çetesi Türkçe Dublaj izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.2 IMDB Puanı 454 Görüntülenme

Gamba: Macera Çetesi Türkçe Dublaj izle

Gamba: Macera Çetesi İzle, Gamba: Macera Çetesi full izle, Gamba: Macera Çetesi filmi izle, Gamba: Macera Çetesi Tek Parça izle, Gamba: Macera Çetesi Türkçe Altyazılı izle, Gamba: Macera Çetesi Türkçe Dublaj izle, Macera rüyası, şehir faresi Gavin ve arkadaşlarından Matthew, yelken açmaya hazır olan Gemi Mice'in bir ekibine katılıyorlar - tıpkı genç Chester'ın patlaması gibi, yardım için yalvaranlar. Tekneyi bir gemiye saklamak için, Rüya Adası'nın çete başkanları Chester'ın ailesini Winston, Beyaz Gelincik (Jon Lovitz) ve onun kötülerinin klanına karşı savunmasını sağladı. Ama onların cesareti yeterli mi?
Macera rüyası, şehir faresi Gavin ve arkadaşı Matthew, yardım etmek için yalvarırken, genç Chester patladığında yelken açmak için hazır bir Gemi Mice ekibine katılıyor. Tekneyi bir gemiye saklamak için, Rüya Adası'nın çete başkanları Chester'ın ailesini Winston, Beyaz Gelincik (Jon Lovitz) ve onun kötülerinin klanına karşı savunmasını sağladı. Ama onların cesareti yeterli mi? YouTube yıldızları Nash Grier, Jimmy Tatro, iJustine ve yapımcı Avi Arad (SPIDER-MAN, IRON MAN) küçük bir pakette bu büyük cesur hikayeyi sunuyor. Gamba: Macera Çetesi filmini türkçe dublaj olarak yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.
Film açılmıyorsa Kaynak Bölümünden diğer parçalardan izleyebilirsiniz. Dizi Bölümlerinide bulabilirsiniz.


Gamba: Macera Çetesi izle

Gamba: Macera Çetesi İzle, Gamba: Macera Çetesi full izle, Gamba: Macera Çetesi filmi izle, Gamba: Macera Çetesi Tek Parça izle, Gamba: Macera Çetesi Türkçe Altyazılı izle, Gamba: Macera Çetesi Türkçe Dublaj izle, Macera rüyası, şehir faresi Gavin ve arkadaşlarından Matthew, yelken açmaya hazır olan Gemi Mice’in bir ekibine katılıyorlar – tıpkı genç Chester’ın patlaması gibi, yardım için yalvaranlar. Tekneyi bir gemiye saklamak için, Rüya Adası’nın çete başkanları Chester’ın ailesini Winston, Beyaz Gelincik (Jon Lovitz) ve onun kötülerinin klanına karşı savunmasını sağladı. Ama onların cesareti yeterli mi?
Macera rüyası, şehir faresi Gavin ve arkadaşı Matthew, yardım etmek için yalvarırken, genç Chester patladığında yelken açmak için hazır bir Gemi Mice ekibine katılıyor. Tekneyi bir gemiye saklamak için, Rüya Adası’nın çete başkanları Chester’ın ailesini Winston, Beyaz Gelincik (Jon Lovitz) ve onun kötülerinin klanına karşı savunmasını sağladı. Ama onların cesareti yeterli mi? YouTube yıldızları Nash Grier, Jimmy Tatro, iJustine ve yapımcı Avi Arad (SPIDER-MAN, IRON MAN) küçük bir pakette bu büyük cesur hikayeyi sunuyor. Gamba: Macera Çetesi filmini türkçe dublaj olarak yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Gamba: Macera Çetesi Tek Parça izle

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Air Bound

  Yayın Tarihi:

  10 Ekim 2015

  Senaryo:

  Atsuo Saitô, Ryôta Kosawa, Wendee Lee, Ryôta Kosawa

  Ödüller:

  1 ödül & 1 nomination

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?