Gönül Yarası 1080P Full izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.8 IMDB Puanı 307 Görüntülenme

Gönül Yarası 1080P Full izle

Gönül Yarası İzle, Gönül Yarası full izle, Gönül Yarası 1080p izle, Gönül Yarası Tek Parça izle, 2005 Türkiye yapımı olan Gönül Yarası filminin toplam süresi 2 saat 22 dakika'dır. Filmin yer aldığı tek film türü ise Dram'dır. Filmin Imdb'den aldığı puan ise 7,8'dir. Filmin yönetmenliğini ve senaryo yazarlığını Yavuz Turgul yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Meltem Cumbul, Sener Sen, Timuçin Esen

Gönül Yarası Filminin Konusu : Bir ilkokul öğretmeni olan Nazım, doğuya gönderilmesinden İstanbul'a döner. Geçici olarak arkadaşı Atakan'ın yardımıyla bir taksi şoförü olarak işe alır. Bir gece o Dünyayı alır, bir kulüpte bir şarkıcı ve bir arkadaşlığa çarptıktan sonra şoförü olur. Nazım, Dünya'nın performansını bir gece bitirmesini beklerken, bir erkek tarafından saldırıya uğradı. Dünya yaralandı ve Nazım tarafından hastaneye kaldırıldı.

Dünya, kızları Melek'i almak isteyen eski kocası Halil olduğunu ortaya koyuyor. Nazım, Dünya ve Melek'i evine alır, ancak Halil onları takip etmeye devam eder. Halil, Nazım'a hala Dünya'yı sevdiğini ve yeni bir hayata başlamak için yeniden evlenmek istediğini açıkladı. Sözünü verdikten sonra, Dünya ve Melek onlarla birlikte ayrılır. Bu arada Nazım, kendi çocukları Mehmet ve Piraye'ye olan yükümlülüklerini yerine getiriyor.

Bir gün Nazım, dünyaya geri dönen Halil'den korunmak isteyen Dünya'dan bir telefon alır. Nazım, dünya ile otobüs terminalinde buluşmaya gider, ancak Halil bunu rüzgârla alır ve orada yüzleşir. Halil, dünyaya, onun gitmesine izin vermeden önce son kez bir halk şarkısı söylemesini ister. Halil, Dunya'nın tutkulu bir şekilde şarkı söylediğini duyduğunda öforiktir, ama sonra onun kendisine değil, Nazım'a yöneldiğini fark eder. Halil öfkelenir ve Dünya çeker. Nazım'ın bakımında Melek'i terk ettikten sonra silahı kendisi üzerine çevirir.
Film açılmıyorsa Kaynak Bölümünden diğer parçalardan izleyebilirsiniz. Dizi Bölümlerinide bulabilirsiniz.


Gönül Yarası izle

Gönül Yarası İzle, Gönül Yarası full izle, Gönül Yarası 1080p izle, Gönül Yarası Tek Parça izle, 2005 Türkiye yapımı olan Gönül Yarası filminin toplam süresi 2 saat 22 dakika’dır. Filmin yer aldığı tek film türü ise Dram’dır. Filmin Imdb’den aldığı puan ise 7,8’dir. Filmin yönetmenliğini ve senaryo yazarlığını Yavuz Turgul yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Meltem Cumbul, Sener Sen, Timuçin Esen

Gönül Yarası Filminin Konusu : Bir ilkokul öğretmeni olan Nazım, doğuya gönderilmesinden İstanbul’a döner. Geçici olarak arkadaşı Atakan’ın yardımıyla bir taksi şoförü olarak işe alır. Bir gece o Dünyayı alır, bir kulüpte bir şarkıcı ve bir arkadaşlığa çarptıktan sonra şoförü olur. Nazım, Dünya’nın performansını bir gece bitirmesini beklerken, bir erkek tarafından saldırıya uğradı. Dünya yaralandı ve Nazım tarafından hastaneye kaldırıldı.

Dünya, kızları Melek’i almak isteyen eski kocası Halil olduğunu ortaya koyuyor. Nazım, Dünya ve Melek’i evine alır, ancak Halil onları takip etmeye devam eder. Halil, Nazım’a hala Dünya’yı sevdiğini ve yeni bir hayata başlamak için yeniden evlenmek istediğini açıkladı. Sözünü verdikten sonra, Dünya ve Melek onlarla birlikte ayrılır. Bu arada Nazım, kendi çocukları Mehmet ve Piraye’ye olan yükümlülüklerini yerine getiriyor.

Bir gün Nazım, dünyaya geri dönen Halil’den korunmak isteyen Dünya’dan bir telefon alır. Nazım, dünya ile otobüs terminalinde buluşmaya gider, ancak Halil bunu rüzgârla alır ve orada yüzleşir. Halil, dünyaya, onun gitmesine izin vermeden önce son kez bir halk şarkısı söylemesini ister. Halil, Dunya’nın tutkulu bir şekilde şarkı söylediğini duyduğunda öforiktir, ama sonra onun kendisine değil, Nazım’a yöneldiğini fark eder. Halil öfkelenir ve Dünya çeker. Nazım’ın bakımında Melek’i terk ettikten sonra silahı kendisi üzerine çevirir.

Gönül Yarası Tek Parça izle

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Lovelorn

  Yayın Tarihi:

  07 Ocak 2005

  Senaryo:

  Yavuz Turgul

  Ödüller:

  6 ödül

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?