Görevimiz Tatil Sinema Çekimi izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
1 Yorum 759 Görüntülenme

Görevimiz Tatil Sinema Çekimi izle

(2018 - Türkiye)

Yönetmen:

Murat Şeker

Oyuncular:

Demet Akbag, Filiz Ahmet, Sarp Akkaya, Zafer Algöz, Anil Tetik, Ali Barkin, Yilmaz Gruda, Hande Katipoglu, Enis Arikan, Deniz Altan, Ali Keçeli, Hakan Bilgin, Sinan Çaliskanoglu, Özlem Türkad, Elif Gezen, Onur Dilber, Elvan Sarpkan, Ezgi Gönültas, Yigit Özer, Ugur Seker
Görevimiz Tatil izle, Görevimiz Tatil Sinema Çekimi izle, Görevimiz Tatil Tek Parça izle, Görevimiz Tatil full izle, Görevimiz Tatil Online izle, Türkan Mutlu bir ev hanımıdır. Fedakar Türk kadını dedikleri kadının takendisidir. Müşterilerinden saatliğine 1000 TL Alan bir psiyatr'a ailecek görünen Mutlu ailesi aralarındaki gerginligi üstlerinden atabilmek için Psikiyatr'ın tavsiyelerini dinlemek ve onları yapmak zorundadırlar. Psikiyatrın verdiği şeyse onların eğlenceli ve sakin bir tatil geçirmesi olacaktır. Karavanda yolculuk eden aile yolculuk sırasında çok farklı deneyimler yaşayıp bu deneyimlerden doğruluk payı çıkaracaklardır. Komik ve Maceralı sahneleriyle "Görevimiz Tatil" filminin Eğlenceli bir film olacağını düşünüyoruz. 23 Şubat 2018'de Vizyona girecek olan filmin yönetmenliğini Murat Şeker yaparken, filmin senaryosunu ise Murat Şeker ve Ali Tanrıverdi yazmıştır.
Film açılmıyorsa Kaynak Bölümünden diğer parçalardan izleyebilirsiniz. Dizi Bölümlerinide bulabilirsiniz.
Takip Et


Görevimiz Tatil izle

Görevimiz Tatil izle, Görevimiz Tatil Sinema Çekimi izle, Görevimiz Tatil Tek Parça izle, Görevimiz Tatil full izle, Görevimiz Tatil Online izle, Türkan Mutlu bir ev hanımıdır. Fedakar Türk kadını dedikleri kadının takendisidir. Müşterilerinden saatliğine 1000 TL Alan bir psiyatr’a ailecek görünen Mutlu ailesi aralarındaki gerginligi üstlerinden atabilmek için Psikiyatr’ın tavsiyelerini dinlemek ve onları yapmak zorundadırlar. Psikiyatrın verdiği şeyse onların eğlenceli ve sakin bir tatil geçirmesi olacaktır. Karavanda yolculuk eden aile yolculuk sırasında çok farklı deneyimler yaşayıp bu deneyimlerden doğruluk payı çıkaracaklardır. Komik ve Maceralı sahneleriyle “Görevimiz Tatil” filminin Eğlenceli bir film olacağını düşünüyoruz. 23 Şubat 2018’de Vizyona girecek olan filmin yönetmenliğini Murat Şeker yaparken, filmin senaryosunu ise Murat Şeker ve Ali Tanrıverdi yazmıştır.

Görevimiz Tatil Tek Parça izle

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (1)