Görümce 2016 Full Hd 1080p izle
9.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 9.0 /10 (1)
5.2 IMDB Puanı 20 Yorum 13,187 Görüntülenme

Görümce 2016 Full Hd 1080p izle

(2016 - Türkiye)

Yönetmen:

Kıvanç Baruönü

Oyuncular:

Gupse Özay, Buğra Gülsoy, Eda Ece, Zeynep Kankonde, Danilo Zanna, Dilşah Demir, İnci Pars, Özlem Öçalmaz, Özlem Tokarslan
Görümce İzle, Görümce sinema çekimi izle, Görümce filmi izle, Görümce full izle, Görümce 1080p izle, Görümce hd izle, Yeliz(Gupse Özay) Erkek kardeşi olan Ahmet(Buğra Gülsoy)'a çok düşkündür. Bu nedenle onun mutlu olması için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışacaktır. Ahmet bir kıza aşık olmuştur ve kızında ismi Denizdir. Ablası Ahmet'in evlenmesini istememektedir. Deniz Ahmet'in ablası Yeliz'le anlaşmakta zorlanacakmı bakıp göreceğiz. Ahmet Deniz'le olan ilişkisini ablasından tam bir buçuk sene saklamayı başarmıştır. Yeliz Ahmet ile sevgilisinin arasını bozmak için elindeki tüm imkanları kullanıyor. Görümce filmini izlerken unutmayacağınız komik anlar ve Filmi izlerken gülerken gözünüzden yaş gelebilir. Kızın Görümcesi kız hakkında kötü ve sinsi planlar yaparken komik olaylar yaşanmaktadır. Görümce çok fazla atak yapmasına rağmen Ahmet'de Ablasının yani Deniz'in Görümcesinin Ataklarını Bloklamaktadır. Görümce'nin hizmetçisi Fatoş abla Deniz'le çok iyi anlaşmakta ve Görümce'nin sinsi planlarını sabotaj etmektedir. Görümce Tüm taktiklerine ve ataklarına rağmen Ahmet ile Deniz'in arasını bozamamaktadır. Ahmet'in ablası ile arası bozulur. Görümce Tüm planlarına rağmen Ahmet ve Deniz'i ayıramayacaktır. Yeliz ve Deniz barışırlar ve Yeliz neden böyle olduğunu anlatır. Görümce Filminde herkese iyi seyirler dileriz. Yönetmen koltuğunda ise Kıvanç Baruönü oturmaktadır. Filmin başrolunu Gupse Özay, Buğra Gülsoy, Eda Ece paylaşmaktadır.
Film açılmıyorsa Kaynak Bölümünden diğer parçalardan izleyebilirsiniz. Dizi Bölümlerinide bulabilirsiniz.


Görümce İzle

Görümce İzle, Görümce sinema çekimi izle, Görümce filmi izle, Görümce full izle, Görümce 1080p izle, Görümce hd izle, Yeliz(Gupse Özay) Erkek kardeşi olan Ahmet(Buğra Gülsoy)’a çok düşkündür. Bu nedenle onun mutlu olması için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışacaktır. Ahmet bir kıza aşık olmuştur ve kızında ismi Denizdir. Ablası Ahmet’in evlenmesini istememektedir. Deniz Ahmet’in ablası Yeliz’le anlaşmakta zorlanacakmı bakıp göreceğiz. Ahmet Deniz’le olan ilişkisini ablasından tam bir buçuk sene saklamayı başarmıştır. Yeliz Ahmet ile sevgilisinin arasını bozmak için elindeki tüm imkanları kullanıyor. Görümce filmini izlerken unutmayacağınız komik anlar ve Filmi izlerken gülerken gözünüzden yaş gelebilir. Kızın Görümcesi kız hakkında kötü ve sinsi planlar yaparken komik olaylar yaşanmaktadır. Görümce çok fazla atak yapmasına rağmen Ahmet’de Ablasının yani Deniz’in Görümcesinin Ataklarını Bloklamaktadır. Görümce’nin hizmetçisi Fatoş abla Deniz’le çok iyi anlaşmakta ve Görümce’nin sinsi planlarını sabotaj etmektedir. Görümce Tüm taktiklerine ve ataklarına rağmen Ahmet ile Deniz’in arasını bozamamaktadır. Ahmet’in ablası ile arası bozulur. Görümce Tüm planlarına rağmen Ahmet ve Deniz’i ayıramayacaktır. Yeliz ve Deniz barışırlar ve Yeliz neden böyle olduğunu anlatır. Görümce Filminde herkese iyi seyirler dileriz. Yönetmen koltuğunda ise Kıvanç Baruönü oturmaktadır. Filmin başrolunu Gupse Özay, Buğra Gülsoy, Eda Ece paylaşmaktadır.

Görümce Full HD Tek Parça izle

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorumlar (20)